Forum Bielsko.Biala.pl

Miasto tworzą ludzie

Moderatorzy kompromitujecie się!

Zgłoszenia związane z www.bielsko.biala.pl, uwagi do portalu, nowe pomysły, ogłoszenia redakcji.

Moderatorzy kompromitujecie się!

Postprzez tren_d » czwartek, 3 maja 2018, 14:44

Co chwilę jestem blokowany na ileś dni za kulturalne komentarze, jedynie niezgodne z pro-Ratuszową retoryką. Wiecie w ogóle co to jest demokracja? A od iluś tygodni jestem całkowicie zablokowany ZA NIC!
tren_d
użytkownik

Na forum od: 1 sty 1970, 01:00

Re: Moderatorzy kompromitujecie się!

Postprzez wloczykij » sobota, 12 maja 2018, 16:39

Potwierdzam, cenzura jest tu niesamowita, prawdopodobnie na żadnym innym portalu lokalnym w Polsce takiej nie ma :) Oddaje ducha miasta. Głęboki PRL.
wloczykij
użytkownik

Na forum od: 5 paź 2009, 22:00

Postprzez YoShi » sobota, 8 gru 2018, 17:26

Szkoda gadac. Pod artykułem http://www.bielsko.biala.pl/nasygnale/a ... iadze-foto wrzucilem info, ze w galerii są zdjęcia z http://www.bielsko.biala.pl/nasygnale/a ... jazdy-foto, gdzie kobieta została potrącona przez mercedesa
to buraki usuneli wpis z ta informacją, a zdjęcia niezwiązane ze zdarzeniem dalej wiszą. Moze lepiej skupic sie na tym, co sie publikuje, bo czytają te notki dziesiatki uzytkownikow,zamiast gonic po miescie, jezdzic za policja i wypatrywać stłuczek. Wchodze na ten portal przez sentyment, ale raczej by poczytac komentarze i sie posmiac i obeserwowac, ktore znikaja, a ktore nie, niz traktowac ten portal jako sensowne zrodlo informacji.
Widze, ze nie tylko ja mam takie odczucie.
YoShi
użytkownik

Na forum od: 3 gru 2009, 19:41

Postprzez davnbb » niedziela, 9 gru 2018, 13:34

Niektórzy są wyjątkowo uczuleni na krytykę swoich wypocin. Niektórzy od razu blokują możliwość dodawania komentarzy bo mogą pojawić się głosy niezgodne z myślą autora a po co wdawać się z nimi w dyskusje jak brak argumentów. Niewygodnie bywa również gdy ludzie w komentarzach krytykują nierzetelny argument. Po co się wysilać jak można zbanować......
davnbb
użytkownik

Na forum od: 3 mar 2008, 05:11

Powrót do Portal