Forum Bielsko.Biala.pl

Miasto tworzą ludzie

Tęczowa rewolucja

Dyskusje o politykach, partiach politycznych i szeroko pojętej polityce.

Re: Tęczowa rewolucja

Postprzez davnbb » środa, 28 sie 2019, 19:25

https://www.dw.com/pl/szokuj%C4%85ce-sz ... a-17023892
To historia z kraju, gdzie ten cały ruch z alfabetem na litrę L się zaczynał
davnbb
użytkownik

Na forum od: 3 mar 2008, 05:11

Postprzez Grego » czwartek, 29 sie 2019, 08:34

Postawę postępaków wobec pedofilii widać najlepiej kiedy się przyjrzeć sprawie ekstradycji Polańskiego. Te same środowiska które dostają spazmów nad każdym przypadkiem pedofilii w KK domagały się aby Polańskiemu "dać spokój".
https://www.youtube.com/watch?v=xlzX8FNKJEU
Grego
użytkownik

Na forum od: 27 maja 2010, 07:26

Postprzez davnbb » niedziela, 6 paź 2019, 02:32

Tak się kończy podążanie za modą i głupimi idolami....
https://news.sky.com/story/hundreds-of- ... x-11827740

Upsss :lol: :lol: :lol:
davnbb
użytkownik

Postprzez necia55 » niedziela, 6 paź 2019, 19:22

Niestety - strona " nie znaleziona" czytaj : wyłączona :mrgreen:
necia55
użytkownik

Na forum od: 16 paź 2008, 13:49

Postprzez Pyramide » poniedziałek, 7 paź 2019, 17:21

Imię jest nie ważnie!Nazwisko po tacie!wiek co roku inny!charakter niepowtarzalny wygląd przeciętny!Nie znasz?nie oceniaj!Masz gdzieś?Nie martw się ja cię tez.
Pyramide
użytkownik

Na forum od: 20 lis 2008, 09:29

Postprzez davnbb » wtorek, 8 paź 2019, 17:02

necia55 napisał(a):Niestety - strona " nie znaleziona" czytaj : wyłączona :mrgreen:

U mnie działa. W skrócie artykuł o tym, że setki transów zmieniło sobie płeć i jednak chcieliby wrócić do tej z jaką się urodzili.

Ktoś im zrobił wodę z mózgu, że teraz tak można, będzie fajnie, będą trendy, modni itp..
davnbb
użytkownik

Postprzez necia55 » wtorek, 22 paź 2019, 17:25

Dzięki za pomoc - doczytałam. I jedno co mi do głowy przychodzi - to robienie wody z mózgu tym młodym ludziom. Tak to jest, kiedy rozwala się rodziny, niszczy tradycje, pokazuje tą "zgniłą wolność" , która niszczy młodym ludziom psychikę, wartości i samodzielne myślenie. Szkoda, wielka szkoda, że wprowadza się to u nas. Bo zamiast modelu tradycyjnej rodziny, będziemy mieć ludzką zbieraninę ze zrytymi beretami, która będzie jak to przysłowiowe bydło na pastwisku - bezwolne, poddane indoktrynacji, lane batem jak nie będzie słuchać "ważniaków". Bo zagubionym, bezrozumnym motłochem, fajnie się steruje, rządzi - ale to ma swoją cenę!
necia55
użytkownik

Postprzez Kryspin » wtorek, 22 paź 2019, 18:30

Bezrozumny motloch zaglosowal. Zaglosowal w nizszym stopniu niz prezes sie tego spodziwal, bo pomimo kielbas wyborczych i nawolywania z ambony ludzie nie dali mu komfortowego mandatu do rzadzenia. "Liczyliśmy na więcej" - tak sugerował w zasadzie w każdej sekundzie swojej wypowiedzi podczas wieczoru wyborczego. "Zasługujemy na więcej." Ano moze wedlug Neci i spolki, moze zaslugujecie na wiecej. Problem jest tylko jeden. Nie ma tego "wiecej" pomimo, ze wydaliscie 5,5 tys zl. na kazdy glos.
Kryspin
użytkownik

Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00

Postprzez necia55 » sobota, 30 lis 2019, 15:46

Kryspin napisał(a):Droga Neciu. Z uporem maniaka ciagle chce sie dowiedziec - gdzie i kiedy srodowiska LGBT narzucaja nam pedofilskie wartosci? Moze I jestem upierdliwy ale skoro cos takiego rzeklas to moze mnie oswiecisz?

Kryspin, miałam już na to pytanie nie odpowiadać, bo i po co?????? Ale ..... Doszłam do wniosku, że należy temat jednak dokończyć. Racji jednak nie masz w jednym - środowiska lgbt narzucają nam wartości pedofilskie, tylko w sposób zawoalowany , nie bezpośrednio! Sama edukacja seksualna dzieci służy temu celowi. Trafiłam na taki artykuł , który całkowicie obrazuje to o czym piszę :
https://nczas.com/2019/11/29/w-odmetach ... EjgcId-T4o , .
Właśnie to "oswajanie" dzieci z przyjemnościami płynącymi z seksu, otwierają je na nowe możliwości, które mogą zaowocować oswojeniem się na seks z dorosłymi! I będzie to całkowicie legalne !!!!! Tu właśnie widzę niebezpieczeństwo. LGBT powinno zostać niszą, bez praw, bez możliwości ekspansji w społeczeństwie. Bo to powoli prowadzi do wynaturzeń i dewiacji, która rozszerza się jak choroba zakaźna. Nie wiem jakiej orientacji seksualnej jesteś, ale to co próbujesz udowadniać nie ma nic wspólnego ze zdrowym rozsądkiem , normami społecznymi itp. . LGBT narzuca nam "nowy styl myślenia", życia i funkcjonowania w świecie seksu. I tu widzę największe zagrożenie. Bo ja się już zmanipulować nie dam, moje dzieci też. Ale małoletnie wnuki..... ? Z domu wynoszą prawidłowe postawy społeczne, ale środowisko może to zmienić radykalnie ... , w każdej chwili.
necia55
użytkownik

Postprzez Kryspin » wtorek, 3 gru 2019, 02:16

Zmorą współczesnej rzeczywistości, zwłaszcza tej wirtualnej, staje się problem odróżnienia intencjonalnego bełkotu i trollingu, od prawdziwych przejawów infantylizmu. Coraz częściej łapię się na tym, że nie wiem czy Twoją odpowiedź, powinienem traktować serio, czy subtelnie śmiać się z umysłowej pauperyzacji oraz karkołomnych wywodów, którymi mnie tutaj raczysz. Czy naprawdę wierzysz w to co napisałaś, czy po prostu uderzasz mnie w czoło sarkazmem? Przecież, nie możesz być tak naiwnie głupia, żeby wierzyć w to co piszesz. Dokładnie ten rodzaj zakłopotania towarzyszy mi podczas przeglądania strony głównej portalu Najwyższy czas! Ile razy znajdę się na ww. stronie internetowej, znajduje tam takie perełki jak: Einstein był geniuszem, bo jadł chleb? Naukowcy dramatyzują: najwięksi mordercy w Polsce to koty! Oraz, czy istnieje życie po śmierci? Ci naukowcy nie mają wątpliwości.

Droga Neciu - strzeliłaś sobie w waginę. Przeczytałem tzw. manifest gejów, od deski do deski, nigdzie nie znalazłem w nim wzmianki o dekryminalizacji stosunków płciowych z dziećmi. Tekst linkuje poniżej w oryginalnej nie zmienionej treści byś nie mówiła, ze deprecjonuje Twoje pisanie bez dowodów.

https://www.unfpa.org/sites/default/fil ... 2hGfr5KERw

Nie będę się już tez pastwić nad tym, ze Nasz czas! to polski portal, który na swoich lamach prezentuje zarówno informacje ze Sputnika jak i z Voice of Europe (m.in. o „zgwałconym psie znalezionym w obozie dla uchodźców” czy nagłówek straszący końcem świata. Oczywiście zdaję sobie sprawę, że temat rychłej globalnej katastrofy to klasyczny motyw, który nigdy nie nudzi się fanom teorii spiskowych i regularnie gości na stronach o szemranej reputacji. Tak samo jest z tematem o "tęczowej zarazie" lub dzenderowej agendzie LGBT. Wiec, Neciu, jeżeli mogę Ci pomoc to polecam, na bol waginy oczywiście, wypar z szałwii i pokrzywy. Tyle w temacie.
Kryspin
użytkownik

Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00

Poprzednia strona

Powrót do Kącik polityczny