Dwa zastępy straży pożarnej z JRG1 neutralizowały skutki zderzenia dwóch samochodów osobowych na skrzyżowaniu ul. Michałowicza z ul. Partyzantów w Bielsku-Białej. Jedna osoba została przewieziona do szpitala.

Do zdarzenia doszło około godz. 20.30. Kierujący samochodem osobowym marki toyota, skręcając w lewo, z ul. Michałowicza na ul. Partyzantów, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu kierującej samochodem osobowym marki audi, który poruszał się ul. 1 Maja, w kierunku ul. Michałowicza, w wyniku czego doszło do zderzenia. Z relacji sprawcy zdarzenia wynikało, iż nie zauważył osobowego audi.

Policjanci ruchu drogowego sporządzili dokumentację. Kierujący pojazdami byli trzeźwi. W szpitalu okazało się, że kobieta, która kierowała audi, nie doznała obrażeń ciała. Zdarzenie zakwalifikowano jako kolizję i zakończono postępowaniem mandatowym. Utrudnienia w ruchu trwały ponad godzinę.

Za naszym pośrednictwem świąteczne życzenia przekazali strażacy. – Spokojnych, radosnych i przede wszystkim bezpiecznych świąt Bożego Narodzenia spędzonych w rodzinnym gronie.

Tekst i foto: Mirosław Jamro