Jesienne pokazy mody w Sferze należą do najważniejszych wydarzeń towarzyskich naszego miasta. Podczas specjalnego wieczoru elegancka publiczność przy lampce wina oglądała najnowsze kolekcje. Zaproszenie uprawniało m.in. do zakupu tańszych brylantów.
 
W centrum handlowo-rozrywkowym Sfera w Bielsku-Białej zakończyły się jesienne pokazy mody. Przez dwa dni na prawie 20-metrowym wybiegu piękne modelki i przystojni modele prezentowali kolekcje ponad 50 najbardziej znanych i lubianych marek. Na czas pokazów wiele sklepów wprowadziło specjalne rabaty, niektóre nawet do 50 proc. Obniżone ceny obowiązywały do wczoraj.

 
Na specjalny pokaz w foyer galerii II zaproszono wyłącznie bielskie VIP-y. Przybyło kilkaset osób, m.in. ze świata lokalnego biznesu i polityki. Gospodarzami wieczoru była para znanych aktorów - Anna Dereszowska i Piotr Szwedes. Elegancka publiczność delektowała się winem i najnowszymi trendami modowymi z kolekcji jesień/zima. Goście mogli korzystać z rabatów w najdroższych butikach Sfery, w tym z brylantami i złotą biżuterią.
 
Od prowadzących pokazy dowiedzieliśmy się, że w aktualnej modzie obowiązują rozwiązania znane od lat 60. ub. wieku. Jest to dobra wiadomość dla wszystkich, których nie stać na zakupy w drogich sklepach. Odzież noszona przez nasze mamy i ojców jest nadal modna. Wystarczy poszperać w szafach...
 
Foto: Krzysztof Dubiel