Szczęśliwi czasu nie liczą, lecz kalendarz mają wszyscy. Tradycyjny biurkowy, elektroniczny albo z wyrywanymi kartkami. Nowy kalendarz, któremu patronuje nasz portal, nie jest tak znany, jak Pirelli. Modelki i stroje są jednak równie fascynujące.
 
Prezentacja prestiżowego kalendarza Grabowska Models na rok 2013 odbyła się w znanym bielskim pubie Galicja. Przybyło blisko 50 zaproszonych gości, a wśród nich przedstawiciele biznesu i polityki. Imprezę prowadziła osobiście Lucyna Grabowska. Modelki przechadzały się między stolikami, prezentując najnowsze kolekcje odzieży. Dwanaście ślicznych kobiet na dwunastu stronach kalendarza. Dwunastu możnych patronów wszystkich bez wyjątku miesięcy przyszłego roku.
 
Podczas spotkania fetowano ćwierćwiecze agencji Grabowska Models. Firma działa od 1988 roku. Posiada kilkadziesiąt doświadczonych modelek, modeli, fotomodelek fotomodeli oraz hostess. Organizuje konkursy piękności, pokazy mody, castingi, testy fotograficzne oraz obsługę imprez artystycznych, plenerowych i targów na terenie całego kraju. Dysponuje choreografami, stylistami, konferansjerami, wizażystami i fryzjerami.
 
Twarze i sylwetki znane z konkursów Miss Beskidów, Miss Południa Nastolatek oraz Mister Beskidów pokazują się w żurnalach i magazynach mody. Agencja Grabowska Models kreuje piękno, które podziwia później publiczność na wielu renomowanych wybiegach świata (więcej o agencji dowiesz się tutaj).
 
Foto: Krzysztof Dubiel