Beskidzkie ciacha


FOTOREPORTAŻ
2017-03-12

W bielskiej restauracji Wirtuozeria w Hotelu na Błoniach odbył się wczoraj finał konkursu Mister Beskidów 2017. Szarfę najprzystojniejszego zdobył Damian Trepka, a Przemysława Wegrzyna wybrano Misterem Internetu portalu bielsko.biala.pl. Obaj mają po 22 lat.

Mister Beskidów 2017 został wybrany spośród ośmiu finalistów, którzy od kilku tygodni intensywnie przygotowywali się do tego wieczoru. Finał prestiżowego, organizowanego od wielu lat przez agencję Grabowska Models konkursu odbył się w klimatycznych wnętrzach restauracji Wirtuozeria w Hotelu na Błoniach.

Panowie zaprezentowali się m.in. w eleganckich garniturach oraz w strojach plażowych. Czeska choreografka Katerina Kubickowa spisała się na medal. Przygotowane przez nią dwa układy taneczne, które wykonali uczestnicy gali, zostały przyjęte gorącymi oklaskami. Reżyserem koncertu była Lucyna Grabowska. Nasz portal jest patronem medialnym konkursu Mister Beskidów 2017.

Jury w składzie: Mirosława Nykiel, Lucyna Grabowska, Sara Karcz, Gabriela Kajzer, Barbara Szatkowska oraz Wiesława Tarnawa i Katarzyna Gębarska zadecydowało o wygranej 22-letniego Damiana Trepki z Żarek. To właśnie on zastąpi w obowiązkach dotychczasowego Mistera Beskidów - Łukasza Rzepczyńskiego z Czechowic-Dziedzic. Miejsce drugie zajął 21-letni Szymon Chrobok z Woli-Pszyczyny, a trzecie bielszczanin Grzegorz Pawlak (27 lat). Misterem Internetu portalu bielsko.biala.pl został 22-letni Przemysław Wegrzyn z Cieszyna, ktorego nasze Czytelniczki wybrały w głosowaniu powszechnym.

Ponadto przyznano tytuły komplementarne:
Foto - Grzegorz Pawlak
Dance - Damian Trepka
Charme - Amadeusz Piela
Fitness - Konrad Adamus
Mister Intelektu - Dawid Czernek
Top Model - Mateusz Badowicz
Hair Trendy - Szymon Chrobok
Moda Pol - Damian Trepka

Warto dodać, że wszyscy uczestnicy wczorajszej gali otrzymali zaproszenie na eliminacje do finału konkursu Mister Polski 2017.

Foto: Piotr Bieniecki
Warunki zakupu i wykorzystania zdjęć

Artykuł wyświetlono 25713 razy


Galeria:


Polecamy także:
2017-09-24
Szacun za walkę
Bielszczanie stoczyli zacięty pojedynek, angażując w grę wszystkie umiejętności i ambicję. Jutro będzie jeszcze lepiej!
więcej
2017-09-17
Sherman pod zamkiem
Skromniejszy budżet, kiepska pogoda, ale dzięki ludziom z pasją na „Operacji Południe” są też miłe niespodzianki dla widzów.
więcej
2017-09-10
Sielanka na lotnisku
Na lotnisku znów jest ruch. Bielszczanie korzystają z ostatnich ciepłych dni lata. Zaprasza też restauracja znanego kucharza.
więcej
Katalog Firmy »
Turystyka
Gastronomia
Uroda i moda
Reklama, poligrafia
Usługi
Handel detaliczny i hurtowy
Budownictwo
Motoryzacja
Doradztwo, finanse, podatki
Komputery, internet
Kursy i edukacja
Nieruchomości
Śluby i wesela
Medycyna i zdrowie
Przemysł i produkcja
Wszelkie prawa zastrzeżone. MediaBielsko.pl © 2012-2014
Wykonanie: Tomasz Kwaśny      Grafika: Mateusz Godzic