Latali na rowerach


FOTOREPORTAŻ
2017-07-16 |  komentarzy (0)

Tegoroczne mistrzostwa Polski w zjeździe na rowerach odbędą się dziś na górze Żar. Wczoraj zawodnicy mieli okazję zapoznać się z trasą. Odbył się również widowiskowy konkurs skoków.

Już dzisiaj na górze Żar (początek finałów od godz. 14.00) odbędzie się kolejna edycja Diverse Downhill Contest, która od dekady przyciąga fanów kolarstwa zjazdowego z całego kraju. Wczoraj zawodnicy mieli okazję poznać trasy i odbyć na nich treningi, a kibice rozgrzać gardła. Odbył się także konkurs skoków Monster Whip Contest podczas którego downhillowcy prezentowali swoje umiejętności... lotnicze.

Downhill to odmiana kolarstwa górskiego polegająca na jak najszybszym zjeździe rowerem ze stoku. Zawody z cyklu Downhill Contest organizowane są w Polsce od jedenastu lat. Do chwili obecnej odbyło się łącznie ponad trzydzieści imprez. Ideą cyklu jest podnoszenie poziomu sportowego polskiej sceny downhillowej oraz popularyzacja zjazdu. Od 2008 roku Downhill Contest rozgrywane są zawody o Puchar Polski oraz mistrzostwo Polski.

Foto: Piotr Bieniecki
Warunki zakupu i wykorzystania zdjęć

Artykuł wyświetlono 4430 razy


Galeria:


Polecamy także:
2017-09-24
Szacun za walkę
Bielszczanie stoczyli zacięty pojedynek, angażując w grę wszystkie umiejętności i ambicję. Jutro będzie jeszcze lepiej!
więcej
2017-09-17
Sherman pod zamkiem
Skromniejszy budżet, kiepska pogoda, ale dzięki ludziom z pasją na „Operacji Południe” są też miłe niespodzianki dla widzów.
więcej
2017-09-10
Sielanka na lotnisku
Na lotnisku znów jest ruch. Bielszczanie korzystają z ostatnich ciepłych dni lata. Zaprasza też restauracja znanego kucharza.
więcej
Komentarze:


  


(brak komentarzy)
Katalog Firmy »
Turystyka
Gastronomia
Uroda i moda
Reklama, poligrafia
Usługi
Handel detaliczny i hurtowy
Budownictwo
Motoryzacja
Doradztwo, finanse, podatki
Komputery, internet
Kursy i edukacja
Nieruchomości
Śluby i wesela
Medycyna i zdrowie
Przemysł i produkcja
Wszelkie prawa zastrzeżone. MediaBielsko.pl © 2012-2014
Wykonanie: Tomasz Kwaśny      Grafika: Mateusz Godzic