Konrad Cupiał jest od wczoraj Misterem Beskidów 2018. Przystojny 23-latek z Chełmka był zaskoczony wyborem jury. Oczarował wszystkich urokiem osobistym i pozytywnym nastawieniem do świata. Głosami naszych Czytelników Misterem portalu bielsko.biala.pl został bielszczanin Łukasz Rak, który podbił także serce publiczności zgromadzonej w restauracji Wirtuozeria w hotelu Na Błoniach, gdzie odbyła się gala.

- Dziękuję za wszystkie oddane głosy i udostępnienia. To najmilsza nagroda, jaką można otrzymać w konkursie. Wsparcie za strony życzliwych ludzi - mówi Łukasz Rak, który zdobył największą liczbę głosów w naszym plebiscycie. Łukasz ukończył bielskie liceum. Obecnie pracuje w Krakowie. Myśli jednak o powrocie do Bielska-Białej. - Tęsknię za górami. Zresztą są one związane z moją największą pasją. Uprawiam ekstremalne kolarstwo - dodaje.

Wsparcie Czytelników portalu

Nowy mister portalu podkreśla, że swoją przyszłość wiąże także z modelingiem. Jego udział w konkursie Mister Beskidów nie jest przypadkowy, choć to pierwsze ważne doświadczenie dotyczące świata mody.

- Wiele się nauczyłem. Zaskoczyła mnie bardzo pozytywnie grupa związana z konkursem. Zarówno moi koledzy, konkurenci, ale również sami organizatorzy. W ciągu tych kilku tygodni nabrałem większego dystansu. To jest cenne uczucie, które na pewno przyda mi się w przyszłości - zapewnia Łukasz.

Głosami jury Misterem Beskidów 2018 został Konrad Cupiał, 23-latek z Chełmka występujący w konkursie z numerem 6. Przystojny student krakowskiej AGH, który kilka dni temu przyjechał z Genui, gdzie przebywa w ramach programu Erasmus, oczarował wszystkich urokiem osobistym i pozytywnym nastawieniem do świata. Nic dziwnego, że koledzy z konkursu przyznali mu jednogłośnie tytuł Mistera Osobowości.

Jesteśmy pod wrażeniem

Konrad  pracuje obecnie nad pracą magisterską o modelowaniu dynamicznym i statycznym pompy cieplnej. Znalazł jednak czas na to, aby pojawić się w Bielsku-Białej i zdobyć jak dotąd najważniejszy w jego życiu tytuł. - W ciągu dosłownie kilku dni opanował całą choreografię, która nie była łatwa. Jesteśmy pod wrażeniem - podkreśla Agata Dworniczek, która była odpowiedzialna za warstwę artystyczną konkursu.

- Jestem bardzo zaskoczony wygraną. Nie sądziłem nawet, że uda mi się tego dokonać. To motywuje do dalszych działań. Już wkrótce kończę studia i myślę o pracy. Na pewno znajdę czas na modeling. Jak na razie, moim celem jest finał konkursu Mister Polski 2018 - przyznaje Konrad Cupiał.

Wszystkich kandydatów prezentowaliśmy TUTAJ. Organizatorem konkursu Mister Beskidów jest agencja Grabowska Models, a jego patronem medialnym portal bielsko.biala.pl.  

KGO

Przyznane tytuły:
Mister Beskidów 2018 Konrad Cupiał
I wiecemister Beskidów Artur Budzowski
II wicemister Łukasz Rak
III wicemister Amadeusz Błachut
Mister portalu bielsko.biala.pl Łukasz Rak
Mister Publiczności Łukasz Rak
Mister Osobowości Konrad Cupiał
Mister Foto Amadeusz Błachut
Mister Elegancji Artur Budzowski
Mister Moda Pol Artur Budzowski
Mister Hair (tytuł przyzynany przez Trendy Hair Fashion) Szymon Bogacki
Mister Fitness Konrad Cupiał
Top Model Jakub Adamczyk
Mister Bowling Rafał Hałat
Mister Dance Maciej Jakubiec