Rozpoczęły się wakacje, ale pogoda na razie nas nie rozpieszcza. Wczoraj prawdziwie letnie temperatury sprawiły, że nieco więcej bielszczan postanowiło odpocząć na basenie w Cygańskim Lesie. Jeśli pogoda dopisze, to prawdziwych tłumów można spodziewać się tam w weekend.

W dni powszednie bilet na basen w Cygańskim Lesie kosztować będzie 15 zł (normalny) i 8 zł (ulgowy). W weekendy i święta normalny podrożeje o 2 zł (ulgowy 8 zł). Na basen bezpłatnie wchodzą dzieci do 7. roku życia. Bilet dla dzieci i młodzieży w okresie wakacji to wydatek 6 zł od osoby. Kąpielisko czynne jest w godz. od 9.00 do 19.00 (od 1 lipca do 15 sierpnia o godzinę dłużej). Jego zamknięcie nastąpi we wrześniu.

„Panorama” od 1 lipca do 15 sierpnia czynna jest od godz. 9.00 do 20.00 (od 16 sierpnia do 2 września będzie czynna o godzinę krócej). Za bilet wstępu od poniedziałku do piątku trzeba zapłacić 10 zł (ulgowy - 5 zł), a w weekendy i święta - 12 zł (ulgowy - 5 zł). Bilet wakacyjny (dla dzieci i młodzieży obowiązujący w czasie wakacji letnich) - 4 zł. Dzieci do 7 lat pod opieką rodzica lub opiekuna wchodzą na basen bezpłatnie.

Foto: Piotr Bieniecki
Warunki zakupu i wykorzystania zdjęć