Trwają przygotowania do gali finałowej konkursu Miss Beskidów Nastolatek. W ostatnich dniach śliczne finalistki spotkały się na zgrupowaniu w eleganckim hotelu w Bystrej, gdzie odbyła się sesja zdjęciowa na basenie. Dziewczyny rozegrały nawet zawody w pływaniu.

Piękne finalistki konkursu Miss Beskidów Nastolatek 2019 spotkały się na zgrupowaniu w hotelu w Bystrej, podczas którego odbyła się sesja zdjęciowa z fotografami Grzegorzem Moskalem i Januszem Czarnikiem. Nagrano również filmowe wizytówki finalistek. Cały materiał zrealizowany przez Romana Anusiewicza zostanie zaprezentowany 24 maja na gali finałowej w Bielskim Centrum Kultury. Makijaże do sesji wykonały studentki kosmetologii - Ania, Roksana i Agnieszka.

Podczas zgrupowania odbyły się zawody w pływaniu, ale nawet w dogrywce nie wyłoniono zwyciężczyni. Dwie najszybciej pływające finalistki pokonały akwen w identycznym czasie, dlatego w tym roku wyjątkowo organizatorzy konkursu przyznali dwa tytuły Miss Swim. Otrzymały go Martyna Winter w kategorii młodzik i Michalina Buchalik w kategorii junior.

Portal bielsko.biala.pl jest patronem medialnym konkursów Miss Beskidów i Miss Beskidów Nastolatek. Wkrótce udostępnimy zdjęcia wszystkich kandydatek do korony i zaprosimy Czytelników do głosowania w naszym plebiscycie na Miss Internetu.

Foto: Grzegorz Moskal