Podczas wakacji po Bielsku-Białej oprowadzają znani lokalni historycy, o czym piszemy na bieżąco. Dziś proponujemy spacer po mieście w towarzystwie 17-letniej bielszczanki, która w maju zdobyła koronę najpiękniejszej nastolatki Beskidów. Martyna Wala jest uczennicą technikum hotelarskiego i na turystyce się zna. Nie ma więc wątpliwości, że pokazuje to co najpiękniejsze.

Martyna Wala to Miss Beskidów Nastolatek 2019. Bielszczanka ma 17 lat i 182 cm wzrostu. Aktualnie przygotowuje się do finału konkursu Miss Polski Nastolatek, który odbędzie się we wrześniu w Świnoujściu. Uczennica technikum hotelarskiego, w przyszłości chciałaby studiować we Wrocławiu na pokrewnym kierunku.

Interesuje się sportem i tańcem. Jej pasją jest wizaż oraz moda. W wolnym czasie gra w koszykówkę i słucha muzyki. - Moje największe marzenie już się spełniło - mówi piękna Martyna. - Było nim dostanie się do agencji modelek Grabowska Models oraz udział w konkursie Miss Beskidów Nastolatek.

Najważniejszymi osobami w życiu Martyny są mama i dwie kochające babcie, na które zawsze może liczyć. - Dziękuję im za wsparcie, jakim obdarzyły mnie podczas konkursu. Dziękuję również przyjaciołom i chłopakowi - dodaje.

Portal bielsko.biala.pl jest patronem medialnym konkursu Miss Beskidów Nastolatek.

Foto: Grzegorz Moskal