W restauracji Wirtuozeria odbyła się prezentacja zespołu siatkarek BKS Stal przygotowujących się do nowego sezonu w Lidze Siatkówki Kobiet 2019/2020. Drużyna, która jest mieszanką młodości i doświadczenia, obiecuje kibicom grę do ostatniej piłki w każdym secie i wiele emocji. Czy stać ją na nawiązanie do najlepszych lat bielskiej siatkówki?

Bialski Klub Sportowy tuż przed startem rozgrywek ligowych zorganizował prezentację swojej drużyny siatkarskiej. Spotkanie z udziałem wiceprezydenta miasta Adama Ruśniaka odbyło się w sobotę w restauracji Wirtuozeria, będącej jednym ze sponsorów klubu z Bielska-Białej. Na scenie pojawiały się kolejno zawodniczki, które w nadchodzącym sezonie zobaczymy w czerwono-żółto-zielonych barwach.

Rozgrywki w Lidze Siatkówki Kobiet w sezonie 2019/2020 rozpoczną się dla bielszczanek 14 października meczem wyjazdowym z E.Leclerc Radomką Radom. Pierwszy mecz w Hali pod Dębowcem zaplanowany jest na piątek, 25 października o godz. 17:30, kiedy bialski zespół zagra z DPD Legionovią Legionowo.

Portal bielsko.biala.pl objął patronat medialny nad zespołem siatkarek BKS Stal. Na naszych łamach będziemy regularnie publikować ważne, ciekawe oraz najświeższe informacje o działalności klubu.

Foto: Piotr Bieniecki