Przystojni reprezentanci 40 krajów świata przyjechali do Bielska-Białej, aby odwiedzić Dom Dziecka przy ul. Pocztowej. W najbliższą sobotę będą rywalizować o tytuł najprzystojniejszego mężczyzny na świecie podczas gali finałowej Mister Supranational, która odbędzie się w Katowicach. Wielkie telewizyjne show transmitowane do ponad 120 krajów zobaczymy na żywo w telewizji Polsat.

Misterzy z 40 krajów świata, w tym Mister Polski 2018 Tomasz Zarzycki obdarowali dzieci licznymi prezentami. Podczas wczorajszej wizyty było dużo uśmiechów i zabawy. Jedna z podopiecznych domu dziecka na powitanie zaśpiewała kolędę. Świąteczna atmosfera udzieliła się również misterom, którzy wspólnie wykonali kolędy w kilku językach.

Podczas zabawy edukacyjnej dzieci na mapie świata oznaczały kraje, z których przybyli misterzy. Emocji nie było końca. Dyrekcja domu dziecka podziękowała gościom za wizytę i prezenty dla podopiecznych. Na koniec wykonano wspólne pamiątkowe zdjęcie. Organizatorem spotkania była Lucyna Grabowska, właścicielka bielskiej agencji modeli i modelek "Grabowska Models".

Foto: Grzegorz Moskal