Zapraszamy na cotygodniowy sobotni Wehikułu Czasu! Za sprawą dwóch najlepszych didżejów w Bielsku-Białej na parkiet powracają cudowne lata 70', 80', 90'.

Wehikuł to bez wątpienia jedna z najlepszych sobotnich imprez w Bielsku-Białej, a stylistyczna mieszanka wybuchowa (od rocka poprzez pop, disco, latino, reggae i hiphop, aż po najnowsze topowe hity AD2017) sprawia, że przez cały wieczór tłumy gości bawią się na parkiecie w niepowtarzalnym stylu i klimacie! To właśnie dzięki tej różnorodności muzycznej każdy sobotni wehikułowy wieczór jest wyjątkowy, a klub wypełnia się do granic możliwości.

Za konsolą Wehikułu staną:

DJ Mario – znany, ceniony za styl i jeden z najbardziej doświadczonych DJ-ów w BB. Od ponad dekady związany z lokalną sceną muzyczną, rozpoznawalny i uwielbiany za niesamowity klimat muzyczny imprez, które tworzy.

DJ GiePe – jeden z najlepszych DJ-ów w BB, ikona muzyczna pamiętnej Rock Galerii, mistrz mieszania stylów i gatunków. To dzięki niemu parkiet rozpala się do czerwoności, a tłumy nie schodzą z parkietu do białego rana

Do 20.00 wstęp wolny.
Po 20.00 Panowie 5 zł | Panie free.