IMGN.PRO Art Fest KOMBINAT wraz z RUDEBOY CLUB prezentują: Buslav w Bielsku-Białej!


Buslav to multiinstrumentalista, kompozytor i twórca tekstów. Mając wieloletnie oraz międzynarodowe doświadczenie jako muzyk sesyjny (m.in. członek house-bandu Cheryl Pepsii Riley w Vilage Underground w NYC) postanowił wydać swój pierwszy album solowy. Prostota formy prowadzi tu bezpośrednio do istoty poruszanych treści. 


Buslav to projekt odwagi przekroczenia osobistych granic. To opowieść o emocjach, ludzkiej ciekawości i doświadczeniach – ujętych w dźwięki. Na wiosnę światło dzienne ujrzał nowy teledysk promujący debiutancki album Buslava. 

Video do utworu Tysiąc jest reżyserskim debiutem Dawida Ogrodnika. Ten wielokrotnie nagradzany aktor filmowy i teatralny, odtwórca znakomitej roli Tomasza Beksińskiego w ‘Ostatniej rodzinie’ podjął się produkcji wspólnie z Pawłem Szkolikiem, a efektem pracy tak kreatywnej grupy ludzi jest piękny, filmowy klip:
https://www.youtube.com/watch?v=vZ2plcsyw0I 

Wydany 7 października minionego roku imienny album Buslava spotkał się ze świetnymi recenzjami. Buslav został dwukrotnie nominowany do Fryderyków 2017 w kategorii Album Roku Pop i Fonograficzny Debiut Roku.