Wielkie muzyczne podsumowanie 2017, czyli wszystko, co najlepsze w 2Be Club już w pierwszy piątek nowego roku!

Muzyczna podróż przez wszystkie największe wydarzenia w 2be Clubie w ubiegłym roku, gościliśmy między innymi:
– Ben Delay
– Joe Stone
– C-Bool 
– muzyczne gwiazdy polskiej sceny house'owej: Matthew Clarck, Bartes, Taste The Music, John James
I wielu, wielu innych...
Tej nocy zagra DJ ALIEN X!

Najlepsze brzmienia, przeplatane wyrafinowanymi remiksami w atmosferze pełnego chilloutu!

DJ ALIEN X – już jako dziecko rozpoczął swoją muzyczną przygodę i w 1996 roku został dj'em na szkolnych dyskotekach. Czas na kluby przyszedł w roku 1998. Jego pierwszym dużym osiągnięciem była rezydentura w SILVER CLUB w Bielsku gdzie miał okazję zagrać z ATB, czy Brooklyn Bounce.

Rezydent 2BE CLUB od połowy roku 2008 gdzie suportował m.in.
Freemasons, Tom Novy, Abigail Bailey, BASTO!, eSQUIRE, David Penn, The Shapeshifters , Phoebe d’Abo, Dirty Freek, Ben Delay, Joe Stone, Filatov & Karas. W 2015 roku został OFICJALNYM REZYDENTEM 90’s FESTIVAL w BIELSKU-BIAŁEJ gdzie miał okazję wystąpić u boku: 2 UNLIMITED, SNAP!, CORONA, MASTERBOY, DJ. QUICKSILVER, DUNE, HADDAWAY, COOLIO, LOONA, LA BOIUCHE czy DJ SASH!
Uczestnik takich festiwali, jak AUDIOLAKE 2012, 90 FESTIVAL 2015, ORANGE WARSAW FESTIVAL 2014, SUMMER CARS PARTY 2015/2016/2017.

Muzycznie od zawsze wszystko to co najlepsze i taneczne w muzyce czyli HOUSE, DEEP HOUSE, OLDSCHOOL, NU-DISCO, PROGRESSIVE HOUSE oraz R'N'B.
W 2BE CLUB'ie zaczął organizować swoje własne autorskie IMPREZY:
ALIEN XNIGHT SESSION oraz THE BEST OF 2BE CLUB.
Jego sety pełne wyselekcjonowanych brzmień przeplatane pełnym oldschool'em. Zawsze stara się łapać dobry kontakt z publiką i dawać to co najlepsze... Muzykę z serca.

Bilety i rezerwacje:
W piątki Panie wchodzą za free przez całą noc, a Panowie płacą 10 zł.
W Magnum Stek i Wino oraz 2Be Club można zarezerować lożę/stolik i otrzymać od nas darmowe welcome drinki do 22:00.
Nasz system rezerwacji jest prosty i intuicyjny. Nie znasz lokalu? Zapoznaj się z nim wchodząc na system rezerwacji. Poprzez panoramiczny spacer po lokalu oraz wykaz stolików łatwo zarezerwujesz stolik, który dla Ciebie będzie idealny.
Jeżeli chcesz zapytać o więcej zadzwoń do nas (tel. 33 888 88 88). Nasza obsługa odpowie na wszystkie twoje pytania i pokieruje Cię poprzez system rezerwacji.