Z wielką przyjemnością zapraszamy na koncert wyjatkowego artysty ...już 16 lutego 2018 r. w Klubie Miasto wystąpi RALPH KAMINSKI!

Ralph Kaminski – to wokalista, autor tekstów oraz kompozytor, tworzący autorska muzykę nawiązującą stylistyką do artystycznego popu z elementami muzyki filmowej, mocno okraszoną dźwiękami skrzypiec i fortepianu. Ralph jest absolwentem Akademii Muzycznej w Gdańsku na wydziale Jazzu i Muzyki Estradowej, studiował również na Muzycznym Uniwersytecie CODARTS w Rotterdamie. Artystycznie związany także z Teatrem Wybrzeże w Gdańsku. Jest zdobywcą wielu prestiżowych nagród i wyróżnień, takich jak Grand Prix międzynarodowego festiwalu CARPATHIA 2011 czy głównej nagrody na Międzynarodowym Kampusie Artystycznym FAMA 2013. W 2014 roku został również nominowany do nagrody artNoble w kategorii muzyka. Znajdujące się na płycie utwory to spójny, bardzo osobisty materiał, stworzony w całości przez Kaminskiego. Jego muzyka jest dojrzała, głęboka i poruszająca, głównie dzięki różnorodnemu, wymykającemu się oczywistym klasyfikacjom wokalowi artysty.


My Best Band In The World: to konglomerat talentów, stylów, osobowości i różnych muzycznych światów połączonych w jeden projekt

Aga Bigaj – fortepian / wokale
Paweł Izdebski –gitary / wokale
Piotr Lewańczyk – bass / wokale
Wiktoria Jakubowska – perkusja / wokale | Michał Piotrowski - perkusja / wokale
Magdalena Laskowska – skyrzpce / wokale
Kasia Sylla – skrzypce / wokale
Ola Jankowska– wiolonczela / wokale


Bilety 25zł / 35zł.