Każdy superbohater potrzebuje swojego kostiumu – twój już tu jest! Po raz trzeci 2 Be Club będzie zbierał fundusze i czuwał nad autorską akcją o globalnym zasięgu.

Tegoroczną misją THF Hero jest wyposażenie domów dziecka w komputery. Dlatego przyłącz się i zainspiruj przyjaciół! Niech obdarowane zostaną setki, nie dziesiątki placówek. Na stronie www.thfhero.com zakup koszulkę, załóż ją, zrób sobie ciekawe zdjęcie, wrzuć je na Instagram i przypnij hasztag I WEAR I SHARE #THFhero. Niech się rozejdzie pozytywny bakcyl!

Spaja nas dobra energia, a wielu jest rodzicami i nie wyobraża sobie nie zatroszczyć się o te pociechy, których los i potrzeby są marginalizowane.

Myślimy o tych, którym wyszukiwarka nie wystarczy do znalezienia swojego domu - wychowankach domów dziecka. Im będzie potrzebne wykształcenie i wiara w siebie. My wierzymy, że dostarczenie im nowoczesnego sprzętu przybliży ich samodzielne budowanie swoich gniazd, odnalezienie inspiracji i wiedzy.

Tak samo myślą nasi partnerzy akcji, dlatego 28 kwietnia w Celnej 10 zagrają Dziki Skład i Dzieńdobry. Wejście tylko w koszulkach.

Dla osób, które zakupiły koszulki wcześniej i przyjdą w nich na koncert – wstęp wolny. 

Razem możemy więcej!

_

Śledź nasz dział Rozrywka, by być na bieżąco i uczestniczyć w konkursach. Do wygrania wejściówki na wydarzenia kulturalne w Bielsku-Białej i okolicach.