Zapraszam na majowe spotkanie Klubu Coacha wszystkich chętnych, którym temat pracy z grupami i zespołami jest bliski.Spotkanie jest nawiązaniem do Szkoły Treningu i Coachingu Zespołowego, do której już serdecznie zapraszamy.

Grupy i zespoły to są żywe, dynamiczne systemy obdarzone unikalną osobowością, temperamentem i wizją działania. Porozmawiamy o tym na kolejnym spotkaniu Klubu Coacha.

Team coaching jako filozofia pracy z klientem służy przemianie grupy indywidualności w trwały, kreatywny zespół. Dostrzega, że zespół to znacznie więcej niż zbiór jednostek a byt mający swój cel oraz wewnętrzną inteligencję, która prowadzi go do realizacji celu.

Program:

  • Grupa i zespół – różnice, podobieństwa
  • Coach w pracy z grupą i zespołem – czy do takiej pracy trzeba mieć specjalne umiejętności?
  • Studium Przypadku i wykorzystanie narzędzi coachingowych do pracy z zespołem


Prowadzenie:

Marta Kijanko – psycholog, coach i trener. Wykładowca w Szkole Profesjonalnego Coachingu. Koordynator Krakowskiego Klubu Coacha. Ma doświadczenie w projektach HR z obszaru badania kompetencji menadżerskich oraz w prowadzeniu teamcoachingów. Pracowała m.in. dla: Energa S.A., T-Mobile, Play, Citi Handlowy, Collegium Medicum UJ, PGE Polska Grupa Energetyczna S.A, PKS Oliwa S.A., Velux S.A., Urząd Miasta w Sopocie, Urząd Miasta w Gdyni.

Miejsce:

Instytut Systemowej Pracy z Rodziną,
ul. Kustronia 39 – sala na I piętrze


Rezerwacja TYLKO I WYŁĄCZNIE PRZEZ : bielskobiala@klubcoacha.org lub telefonicznie:

Koordynator Klubu Coacha Bielsko-Biała – Edyta Kobak 696 539 205.