Zgodnie z sugestiami po pierwszym spotkaniu, które odbyło się w czerwcu, organizatorzy postanowili w drugiej części spotkań na temat sztuki tatuażu przeprowadzić gości przez gąszcz przygotowań do wizyty w salonie tatuażu. 

Wybór tatuażu noszonego na skórze już do końca życia nie może przecież być przypadkowy!

  • Jak wybrać artystę?
  • Jak prawidłowo napisać wiadomość do tatuatora?
  • Ile taka przyjemność może kosztować?
  • Jak powstaje projekt tatuażu? 
  • Jak przygotować się do sesji w salonie?
  • Na co zwrócić uwagę podczas wizyty w studiu? 
  • Czy musisz mieć 18 lat, by zrobić sobie pierwszy tatuaż?


O tym wszystkim będzie można porozmawiać na luzie i w wakacyjnej atmosferze. Organizatorzy wiedzą już, że nie boicie się pytać, dlatego jak zawsze są otwarci na dialog. 
Jeśli jesteś koneserem tatuażu, ciekawi Cię ta praca i pasja lub właśnie zastanawiasz się, czy warto mieć "ten tatuaż" – Klubokawiarnia Aquarium zaprasza!Spotkanie poprowadzą:

Aleksandra Kołtowska Tattoo – artystka z dużym doświadczeniem na scenie tatuażu. Absolwentka historii sztuki zaczynała w jednym z najlepszych salonów tatuażu w Polsce w Kult Tattoo Fest w Krakowie, gdzie pracowała 5 lat. Dużo podróżuje po Polsce, jak i po Europie, poszerzając swoje umiejętności tatuatorskie i poznając nowych ludzi z branży. Obecnie właścicielka bielskiego studia Friends Project Creative tatoo shop

Żuk Tattooing – artystka, której upór i pasja doprowadziły do tego, iż z dnia na dzień staje się coraz lepsza w tym co kocha, czyli tatuowaniu. Oprócz talentu, który cały czas rozwija posiada ogromną wiedzę teoretyczną o wszystkich aspektach związanych z tatuażem. Nie boi się trudnych pytań i zawsze stara się szukać na nie rzetelnych odpowiedzi. Ma ogromne poczucie humoru i bardzo fajnie opowiada, warto jej posłuchać! Na co dzień pracuje również w Friends Project Creative tattoo shop. Często można ją też spotkać w rodzinnym Wrocławiu, gdzie w zaprzyjaźnionym studiu szlifuje swoje umiejętności.