Pod koniec września w Metrum Jazz Club koncert zagra zespół SIS. Będzie promował swoją nową płytę w klimatach alternatywnego rocka.

SIS to mieszanina stylów, nastrojów i emocji. Zespół powstał w 2014 roku z inicjatywy Justyny Puchałki a jego członkowie pochodzą z Bielska-Białej i okolic. Muzyka, oparta na alternatywnym rocku, grana przez zespół jest tak samo różna, jak różne jest to co dzieje się we wnętrzu człowieka.
Początkiem 2018 roku grupa wydała swój debiutancki album „Heart” a tytułowy utwór albumu znalazł się w „Szczęśliwej Trzynastce” Listy Przebojów radiowej Trójki.

Koncert będzie premierą ich debiutanckiego albumu „HEART”, podczas którego zostaną po raz pierwszy zaprezentowane wszystkie utwory znajdujące się na płycie. Usłyszymy gitarowe riffy oplatane elektroniką, nastrojowe ballady, a momentami nawet jazzowe improwizacje.

Członkowie zespołu:
Justyna „SiS” Puchałka - wokal, gitara,
Piotr „Szuu” Mędrzak - gitara (współpracował z takimi artystami jak: Urszula, Reni Jusis, Magda Femme, Patrycja Markowska),
Michał „Burza” Burzymowski - gitara basowa (współpracował z takimi artystami jak: Urszula, Ania Rusowicz, Lombard),
Dawid „ Ciapek” Broszczakowski - klawisze, elektronika (współpracował z takimi artystami jak: Akurat, Joszko Broda, Psio Crew),
Łukasz „ Silberman” Stworzewicz - perkusja (założyciel Silberman and three of a perfect pair , współpracował między innymi z Janem Peszek, Piotrem Baronem, Adamem Bałdychem).