Kampania do wyborów samorządowych ruszyła – czy na pewno Twój głos, Twoje potrzeby i pomysły i są w niej obecne? Nadszedł czas, by wziąć sprawy w swoje ręce!


Jeśli ważne są dla Ciebie sprawy Bielska-Białej, to możesz już w sobotę 15 września, wraz z innymi zaangażowanymi mieszkańcami i mieszkankami Twojego miasta oraz z Zespołem Akcji Demokracji stworzyć listę spraw i postulatów, których realizacji będziemy domagać się od kandydatów i kandydatek do rady miasta i na stanowisko prezydenta/prezydentki Bielska-Białej.

Lokalne wybory to szansa, by głośno wybrzmiał głos mieszkańców, którym zależy na przyszłości Bielska-Białej. Nie chcemy debaty wyborczej wokół politycznych przepychanek kandydatów jednej i drugiej strony. Chcemy, by odpowiadała na realne potrzeby i oczekiwania mieszkańców i mieszkanek Bielska-Białej. Dlatego to im oddamy podczas spotkania głos – nie kandydatom startującym w wyborach.

Zapraszamy wszystkich, którym leży na sercu przyszłość Bielska-Białej i którzy wierzą w siłę wspólnego działania na rzecz dobra miasta, na spotkanie 15 września, o godz. 12:00, w kawiarni „Środek” przy ul. 1 Maja 1, na którym stworzymy listę postulatów mieszkańców dla kandydujących do władzy w mieście.