26 października w Metrum Jazz Club koncert znanego i lubianego zespołu Riffertone. Tym razem zaprezentuje nowy materiał powstały wiosną 2018 roku.

EPka „Senność” jest nowym spojrzeniem na Riffertone. Profesjonalne i świadome granie z zachowaniem emocjonalności zespołu jakie można zaobserwować na pierwszej płycie „Someday, somewhere”. Dojrzałość kompozycji i tekstu zabiera słuchacza w podróż po niezwykłym muzycznym świecie jaki prezentuje zespół w nowych piosenkach zawartych na epce.
W Metrum Jazz Club zespół zaprezentuje nowy materiał, który został zarejestrowany wiosną 2018 roku. Po koncercie będzie możliwość zakupu epki "Senność".
Zapraszamy na wieczór pełen twórczej harmonii, niespodzianek oraz pozytywnych wibracji.

Riffertone to rodzinny duet, który zrodził się spontanicznie z inicjatywy gitarzysty Alberta Kokoszewskiego oraz wokalisty Jarosława Krużołka. W 2011 roku formacja zgłosiła swoje utwory do przeglądu zespołów muzycznych „Zrób Głośniej!” organizowanego przez T-mobile i zakwalifikowała się do finału. Zespół ma na konce udział i nagrody w licznych ogólnopolskich konkursach oraz występy z wybitnymi polskimi osobowościami sceny muzycznej.  Aktualnie muzycy promują swoją debiutancką płytę „Someday, Somewhere”, której producentem jest Kuba Badach. 

Zespół wystąpi w składzie: Jarosław Krużołek (wokal), Albert Kokoszewski (gitara), Artur Michalski (klawisze), Dawid Niziurski (perkusja), Wojtek Famielec (bass).