11 stycznia Nowego Roku 2019 w Metrum Jazz Club koncert piosenkarki Carmell.

Carmell – pod tym pseudonimem kryje się Małgorzata Bernatowicz, wokalistka, autorka tekstów i muzyki oraz córka aktorki Ewy Kasprzyk. Występowała w VI edycji talent show The Voice of Poland oraz II edycji Must Be The Music, gdzie z duetem MASHMISH doszła do finału. W 2012 nakładem Universal Music Poland ukazała się płyta jej nieistniejącego już duetu MASHMISH. Aktualnie komponuje piosenki na swoją debiutancką płytę. W 2017 brała udział w Polskich Preselekcjach do Konkursu Eurowizji z piosenką „Faces” zdobywając najwięcej głosów publiczności. 
Carmell była też jurorką w nowym programie telewizji Polsat „Śpiewajmy Razem. All Together Now”.
Na pianinie zagra: Jacek Obstarczyk

Jacek Obstarczyk – pianista, kompozytor, aranżer, producent muzyczny. Naukę gry na fortepianie rozpoczął w wieku pięciu lat pod okiem swojego ojca. Po ukończeniu Państwowej Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej I i II st. w Bielsku-Białej, kontynuował swoją edukację na Akademii Muzycznej w Katowicach, a następnie w prestiżowym Universität für Musik und Darstellende Kunst w Wiedniu.
Laureat wielu nagród ogólnopolskich i międzynarodowych konkursów muzycznych. Oprócz muzyki klasycznej, zajmuje się również wieloma innymi gatunkami muzycznymi, takimi jak jazz, gospel, soul, pop. W swoim dorobku posiada cztery albumy studyjne. Jest współtwórcą Festiwalu Muzyki Crossover w Bielsku Białej. W 2017 roku, wraz z zespołem The ThreeX, otrzymał nagrodę prezydenta miasta Bielska-Białej w dziedzinie kultury i sztuki IKAR 2017.