W poniedziałek 25 marca w BCK interaktywne widowisko balonowe dla całej rodziny, czyli funny balls show. Uczestnicy będą mogli zobaczyć ponad 3 000 balonów w wyjątkowych kolorach i niespotykanych dotąd kształtach.

Międzynarodowe widowisko dla dużych i małych „Funny Balls Show” odbędzie się 25 marca w godzinach 10:00 i 18:30. Współorganizator, czyli agencja koncertowa „Pan Koncert”, zapowiada, że to jedyne takie show, na którym marzenia najmłodszych stają się rzeczywistością.

Rodzice doskonale wiedzą, że dmuchany balonik wywoła uśmiech na buzi każdego dziecka. A jaka będzie reakcja maluchów, gdy w jednej chwili zobaczą setki, a nawet tysiące balonów we wszystkich kolorach tęczy? Balonolandia to zaczarowana kraina, w której wszystko może się zdarzyć; balonowe kostiumy, balonowa scenografia, balonowe dekoracje – tego w Polsce jeszcze nie było.

W bajecznym świecie czekają na Was przygody króla Szarla, księżniczki Szarlotty, latającego smoka i jego niezwykłych przyjaciół. Olbrzymi balonowy zamek, a za nim wodospad wykonany z kilkudziesięciu błękitnych baloników i gigantyczne balony z niespodzianką w środku, które w towarzystwie zabawnych mimów i szalonych klaunów, wirują w rytm muzyki na scenie. Oryginalne postaci, cyrkowe triki i sztuczki, akrobaci na piłkach, interaktywne zabawy, w które angażowana jest widownia, a wszystko to zamknięte w 70 minutach doskonałej historii z balonami w roli głównej!