W środę 30 stycznia w Klubokawiarni Aquarium spotkanie dla wszystkich zainteresowanych programowaniem.


CodeBB to inicjatywa, której celem jest zrzeszanie pasjonatów programowania, testowania, technologii oraz dobrych i skutecznych praktyk wytwarzania oprogramowania. Chcemy dzielić się wiedzą, doskonalić umiejętności, poszerzać horyzonty, wymieniać się doświadczeniami z innymi oraz oderwać się od codziennych zadań. Niezależnie od doświadczenia, roli czy wykorzystywanych na co dzień technologii i narzędzi, każdy powinien znaleźć tu coś dla siebie, czy to w formie słuchacza, aktywnego uczestnika czy prelegenta.

Agenda:
„JAK NAUCZYĆ SIE PROGRAMOWAĆ W 10 LAT?” - Adam Górny
Javascript w 60 dni? Java w 21 dni, a może C# w 7 dni? O tym, jak szybko zdobyć cenne kwalifikacje. O tym, jak nie zapomnieć, że prawdziwe umiejętności specjalistyczne kształtują się przez lata. O tym, jak nie zwariować w dynamicznie rozwijającym się świecie IT, opowie programista z firmy Euvic.

„RZECZ O PROGRAMOWANIU REAKTYWNYM Z REACTIVEX” - Rafał Łopatka
RxJs, RxNet, RxJava czy RxSwift - Reactive Extensions są dziś powszechne niemal w każdym wiodącym języku programowania, podobnie jak i wyzwania z którymi mogą Ci pomóc. W trakcie tej prezentacji dowiesz się jak z użyciem reaktywnych strumieni, sprostać asynchroniczności, wielowątkowości, obsłudze błędów i zarządzaniu stanem aplikacji.

Organizator: CodeBB
Wstęp wolny.

Konieczne zapisy:
Formularz na stronie https://www.meetup.com/pl-PL/Bielsko-Biala-CodeBB/events/257955189/ lub poprzez e-mail kontakt@codebb.pl.