Czas na kontynuację cyklu 100% Housemusic by Chriss Jaxx w klubie na Celnej! Zatem już 23.02 (sobota) muzyczny wieczór z najlepszymi house'owymi rytmami.


CHRISS JAXX – DJ, promotor. pochodzący z Bielska Białej jeden z czołowych reprezentantów Polskiej sceny house, aktywnie działający od 2000 roku.
Regularnie supportuje głównych światowych artystów m.in. Erick Morillo, Mark Knight, Anja Schneider, HOSH, Jan Bloomqvist i wielu innych na najwiekszych imprezach w kraju oraz takich cyklach jak „Hed Kandi", „Ministry of sound" czy „Defected In da house”. Miłośnik housemusic, bardzo chętnie powracający do klasyki gatunku cokażdorazowo można usłyszeć w jego setach. Wyjątkowy kontakt z publicznością dostrzeżony został również przez organizatorów prestiżowych polskich festiwali: Opener Festiwal, Snow Fest, Sunrise Festival, Coke Live Festival Został zaproszony do udziału oraz zagrania na jednej z najbardziej prestiżowych konferencji artystycznej na świecie która odbywa się co roku w Amsterdamie – ADE.
Rozpoznawalny w takich klimatach muzycznych jak deep & afro house czy tez klasycznych flashbackow housowych.

Start: otwarcie bram 22.00 impreza zacznie się o 23.00.
Wstęp: 10 PLN