Dom Kultury Włókniarzy zaprasza na wieczór kabaretowy ze znanym satyrykiem Andrzejem Poniedzielskim, który odbędzie się w sobotę 23 marca.

Andrzej Poniedzielski – satyryk, poeta, twórca teatralny, autor tekstów między innymi dla Anny Marii Jopek, Grzegorza Turnaua, Edyty Geppert, Lory Szafran, czy Dawida Podsiadło. Mistrz Mowy Polskiej 2012 i Ambasador Polszczyzny 2016.

Wieczór humoru niezwykle inteligentnego, a zarazem „łagodnego”. Teksty Andrzeja Poniedzielskiego (a także jego osoba i swoisty, urokliwy sposób bycia na scenie) pozwalają na zatrzymanie się w pędzie prozaicznej codzienności i przypomnienie sobie o całej poezji życia, o marzeniach, tęsknotach i miłości.
W najnowszym programie dużo inteligentnej satyry, humor, piosenki w tematyce kobieta, mężczyzna, relacje między nimi, szczęście.
Występ rozpocznie się w Domu Kultury Włókniarzy 23 marca 2019 r. o godz. 17.00 oraz UWAGA – o godz. 19.00.

Bilety w cenie 65 zł dostępne w kasie Domu Kultury Włókniarzy (pok. 16, w godz. 11.oo-19.oo) oraz przez Internet na stronie https://www.kupbilecik.pl/https://biletyna.pl/koncert/Andrzej-Poniedzielski-Bo-kobieta/Bielsko-Biala.