Od 15 marca w centrum handlowym Gemini trwać będzie wystawa zdjęć artystów biorących udział w koncercie #graMydoBBro. Wielkie otwarcie wystawy zaplanowane jest na 15 marca na godzinę 18.00, a zdjęcia będzie można podziwiać jeszcze przez cały miesiąc.

#graMYdoBBro to wspólna inicjatywa Urzędu Miejskiego w Bielsku-Białej oraz lokalnych artystów. Akcja została zapoczątkowana przez jedną ze znanych piosenkarek, która po tragicznej śmierci Prezydenta Gdańska - Pawła Adamowicza, zachęciła środowiska artystyczne do integracji. To właśnie w ramach tej inijatywy w Bielsku-Białej został zorganizowany niepowtarzalny koncert, w którym wystąpiło ponad 30 wokalistów, muzykówi zespołów - koncert, który miał być wyrazem sprzeciwu dla nienawiści. To właśnie w trakcie tego wydarzenia, Arkadiusz Tumidajski, fotograf, za pomocą swojego aparatu sportretował występujących artystów. Fotografie zostały wykonane w kuluarach Teatru Polskiego w dniu koncertu, po zejściu ze sceny każdego artysty, dyrektora Teatru oraz Prezydenta i Wiceprezydenta Miasta Bielska-Białej.

Zdjęcia wystawione będą na licytacje a dochód przeznaczony na Hospicjum.

W trakcie otwarcia wystawy zagra także zespół SIS.

  • 5 kwietnia portrety będą opublikowane na stronie Facebook / graMY doBBro
  • cena wywoławcza to tylko 50 zł,
  • pod zdjęciem wpisz swoją deklarowaną kwotę,
  • 14 marca o północy nastąpi zakończenie licytacji,
  • po odbiór zdjęć należy się zgłosić do Gemini Parku w Bielsku-Białej, na ręce reprezentanta hospicjum dokonać deklarowanej wpłaty.