W połowie października, gdy okoliczne krajobrazy będą już całe obsypane magicznym złoto-czerwono-brązowym brokatem, Klubokawiarnia Aquarium zaprasza na spotkanie z akwarelami. Być może dzięki tym warsztatom będzie można poczuć, że zabawa kolorami to cudowny sposób spędzania chłodniejszych, jesiennych wieczorów - przy ciepłej herbacie z sokiem malinowym, z pędzlem w dłoni...


Podczas warsztatów będzie okazja poznąc nie tylko najważniejsze informacje na temat tej wyjątkowej techniki malarskiej, ale przede wszystkim zanurzyć się w magicznej, medytacyjnej przestrzeni subtelnych barw i rozpływających się kształtów.

Koszt warsztatów: 55 zł - obowiązuje bezzwrotna zaliczka w wysokości 25 zł płatna za pośrednictwem systemu Evenea:
https://evenea.pl/event/warsztat-malowania-akwarelami-magia-jesieni/

Czas trwania warsztatów: 2 godziny.
Liczba miejsc ograniczona.
Warsztaty dla dorosłych i młodzieży.


Pytania można kierować pod adres: magdalena.wysmyk@gmail.com


O prowadzącej:

Zachłanna na życie minimalistka. Najlepiej czuje się w lesie; w ciszy; sama ze sobą. Choć nieco aspołeczna, regularnie zakochuje się w ludziach, namiętnie. Od roku ornitolożka amatorka.
Po 10 latach uwiązania do komputera i około 15 lat od ostatniego rysunku sięgnęła po pędzel i akwarele i niedługo potem wiedziała już, że to jej medytacja, jej zen, terapia i leczenie skutków stresu i siedzenia przed monitorem komputera.

instagram.com/magdalena_wysmyk/
magdalenawysmyk.com