Słuchając Ghostmana zawsze przymykamy oczy, wbijamy się w krzesła i odlatujemy myślami daleko daleko, w magiczne przestworza. Marzymy wtedy o tym, by móc położyć się wygodnie i całkowicie odpłynąć. Nareszcie będzie ku temu okazja!

Klubokawiarnia Aquarium zaprasza na zupełnie inny, intymny koncert Ghostmana - Dźwięki Duszy NA LEŻAKA. Niezwykle kameralny, zaledwie dla garstki słuchaczy.

UWAGA!
Należy przynieść własną karimatę, poduszkę i przytulny kocyk. Leżaków nie będzie, będzie na leżaka! ;)

__________________________________________
Ghostman używa głosu jako instrumentu. Tworzy muzykę na żywo, często przy pomocy loopera i efektów gitarowych. Improwizuje, bawi się brzmieniem, dynamiką, fakturą dźwięku. Jego twórczość jest intuicyjna, świeża i emocjonalna. Rodzi się na scenie, na oczach widzów.

Podczas każdego występu eksperymentuje, dociera do niezbadanych wcześniej przestrzeni. Śpiewając, posługuje się językiem brzmiącym jak mieszanka dialektów z różnych stron świata. Jednak w rzeczywistości nie zna żadnego z nich. Traktuje je jako dar, możliwość wyrażania przeróżnych emocji. W swojej muzyce łączy elementy jazzu, muzyki elektronicznej oraz afrykańskiej, indyjskiej i arabskiej muzyki ludowej.
__________________________________________

Bilety: 40 zł
Ilość biletów mocno ograniczona pojemnością sali!
15 sztuk dostępnych w Aquarium od środy 9.10
15 sztuk dostępnych onlajn już teraz: https://biletyna.pl/koncert/Ghostman-na-lezaka/Bielsko-Biala