W tym tygodniu zarówno Helios jak i Cinema City przygotowały dwie ciekawe premiery ? bajkę o uciekinierze z komputerowej gry ?Ralph Demolka? oraz gratkę dla miłośników Quentina Tarantino ? ?Django?.

 

?Ralph Demolka? to animowana komedia produkcji amerykańskiej adresowana do całej rodziny. Tytułowy Ralph to osiłkowaty czarny charakter w komputerowej grze, którego zadaniem jest demolowanie wirtualnych budowli. W głębi duszy jest to jednak porządny facet, któremu znudziła się w końcu robota wcale nie przysparzająca mu dobrych kolegów. Postanawia więc?. uciec ze swojej gry ku wielkiemu zdziwieniu graczy. Perypetie Ralpha można zobaczyć w obu multipleksach zarówno w godzinach porannych, jak i popołudniowych. Film wyświetlany jest w wersji 3D oraz 2D.

Druga nowość to długo wyczekiwany przez fanów Tarantino dramat ?Django? produkcji amerykańskiej. Doborowa obsada aktorska ? Jamie Foxx, Leonardo DiCaprio oraz Christoph Waltz z pewnością pozwolą widzom na idealne wczucie się w akcję filmu. Za pojmanie kipiących nikczemnością braci Brittle wyznaczono nagrodę. Na ich tropie staje Schultz. Jednak tylko Django jest w stanie pomóc mu zdobyć nagrodę. I Django miałby korzyść z tego układu ? wyzwolenie z niewoli w przypadku powodzenia planu. Plan się powiódł, lecz los nie rozdzielił tych dwóch. Schultz i Django postanawiają dalej iść wspólną drogą? Film jest wyświetlany w obu kinach w godzinach porannych oraz popołudniowo ? wieczornych.

Warto również zobaczyć. Polacy mogą być dumni z nowej produkcji ? ?Sępa? ? film godny polecenia, choć nie dla każdego. Doborowa obsada (Michał Żebrowski, Daniel Olbrychski i Anna Przybylska) oraz świetna akcja wciągną na pewno wielu widzów. Film już zbiera wysokie noty od krytyków. ?Dobry film. Kolejna naprawdę dobra polska produkcja w ostatnim czasie? ? mówił po seansie student zarządzania mediami. Jeśli macie czas, wstąpcie do kin na ?Hobbita? ? produkcja okraszona wysokimi notami i pozytywnymi  opiniami widzów nadal jest dostępna dla spóźnialskich w wersjach z napisami, dubbingiem, cyfrowej i 3D. Nadal dużo seansów ?Bejbi Blues?, który zdobywa coraz więcej podzielonych ocen widzów i krytyków. Kontrowersyjny, ale warty obejrzenia. Drugi tydzień oba kina grają również ?Jacka Reachera ? jednym strzałem? ? gratka dla koneserów kina akcji z Tomem Cruisem w roli głównej (co z pewnością zachwyci również wiele Pań). W repertuarze Cinema City znajdzie się również coś dla spragnionych filmowej miłości ? francuska produkcja ?Wyszłam za mąż, zaraz wracam?. Z opinii pracowników kina wynika, że Panowie się na tym filmie nie nudzą ;)

Dla dzieci. Na pierwszym miejscu stawiamy w tym tygodniu ?Życie Pi? ? barwna historia zaradnego, wierzącego w lepsze jutro Pi, przyciąga przed ekran wielu widzów w każdym wieku. Film zbiera wiele pozytywnych opinii. Można go obejrzeć zarówno w Heliosie, jak i w Cinema City w technologii cyfrowej oraz 3D. W obu kinach nadal dostępni magiczni ?Strażnicy marzeń? (oprócz dzieci, często pojawiają się zakochani). Do Cinema City zapraszamy dzieciaki również na ?Dino Mamę? (jeden poranny seans), ?Prawie jak gladiator? (seans o 17:30) oraz historię reniferowej rodziny ? ?Renifer Niko ratuje brata? (dwa popołudniowe seanse).

Polecamy i zapraszamy!!!

Autor artykułu: Marta Kobus