Ferie zimowe w Bielskiej Piwnicy Artystycznej im. M. Koterbskiej wypełnią: śpiew, poezja, ruch i teatralna wyobraźnia. Od 20 stycznia do 2 lutego odbędą się tam intensywne, codzienne warsztaty aktorskie dla młodzieży i dorosłych.

Organizatorzy warsztatów, czyli Studio Aktorów Paris-Paris zapraszają osoby, które wiążą swą przyszłość z aktorstwem, a także wszystkich, którzy pod czujnym okiem fachowców chcą rozwijać swoje artystyczne pasje.

Tegoroczne warsztaty poprowadzą:

Monika Rasiewicz - profesor krakowskiej PWST oraz Akademii Muzycznej w Krakowie, aktorka i reżyserka związana z krakowskim środowiskiem artystycznym, wychowawca, nauczyciel i mistrz absolwentów krakowskiej szkoły teatralnej.

Agnieszka Szulakowska-Bednarczyk - instruktor teatralny, agent aktorów, właścicielka Studia Aktorów Paris-Paris, założycielka oraz dyrektor Bielskiej Piwnicy Artystycznej im. M. Koterbskiej, odkrywca wielu aktorskich talentów.

Olga Łasak - aktorka i wokalistka związana ze scenami kabaretowymi, artystka BPA im .M. Koterbskiej, obecnie występująca z Andrzejem Poniedzielskim.

To już kolejna edycja warsztatów aktorskich organizowanych przez Studio Aktorów Paris-Paris, które od lat z powodzeniem przygotowuje młodzież do egzaminów wstępnych na wydziały aktorskie i wokalne (24 wychowanków Studia zdobyło indeksy uczelni artystycznych), szczęśliwie przeprowadza przez zdjęcia próbne i castingi do filmów fabularnych, seriali i reklam, przygotowuje i pilotuje udział swych podopiecznych w ogólnopolskich konkursach artystycznych oraz organizuje i przeprowadza coroczne warsztaty artystyczne, których poziom i charakter pozwala na skuteczną realizację marzeń artystycznych ich uczestników.

- W tym roku atrakcyjność naszych warsztatów jest wyjątkowa. Do poprowadzenia części zajęć aktorskich udało mi się namówić Monikę Rasiewicz, znakomitego, uwielbianego przez studentów pedagoga, autorkę i reżyserkę niezapomnianych egzaminów studentów krakowskiej PWST. Dla nas organizatorów, a także na pewno dla uczestników, to zaszczyt i prestiż - mówi Agnieszka Szulakowska-Bednarczyk.

2 stycznia rozpoczęła się rekrutacja na zimowe, intensywne warsztaty aktorskie w Bielsku-Białej. O przyjęciu decyduje kolejność zgłoszeń. Wszystkie informacje oraz zapisy odbywają się pod nr tel. 698252879 oraz 883904506.

Zajęcia będą odbywać się codziennie w siedzibie BPA im. M. Koterbskiej (kawiarnia teatralna "Pod Sceną" ul. 1 Maja 1) w okresie od 20 stycznia do 2 lutego w godz.10.00-15.00, a zwieńczone zostaną spektaklem teatralnym.

Ilość miejsc ograniczona.

Nasz portal objął patronat medialny nad wszystkimi wydarzeniami, których inicjatorem jest BPA.

kgo / materiały prasowe