Zajęcia z savoir-vivre, aktorstwa, malarstwa, tańca, muzyki czy pięknej wymowy i wiele innych znalazło się w programie Wakacyjnej Pensji dla Dziewcząt i Chłopców. Niebanalne zajęcia wakacyjne organizują wspólnie dwie bielskie placówki artystyczne ? School of Art Visage i Studio Aktorów Paris-Paris.

Wyjątkowe wakacje dla dzieci ciekawych świata.

- Oferta wakacyjna dla dzieci jest niby szeroka, a tak naprawdę czasami jest to po prostu  przechowalnia na czas, gdy rodzice są w pracy.  School of Art Visage i Studia Aktorów Paris-Paris przygotowało ciekawą alternatywę o nazwie ?Wakacyjna Pensja dla Dziewcząt i Chłopców" - wyjaśnia Anna Zabawa, jedna z organizatorek. - Zajęcia przeznaczone są dla dzieci od 7 do 14 lat . Proponujemy wakacje naprawdę inspirujące i ciekawe. Zajęcia robimy w konwencji ?pół godziny? i będzie to m.in. (codziennie)  pół godziny z teatrem, z savoir-vivre, z książką, malarstwem, muzyką, piękną wymową.

Codzienne zajęcia składają się na 10-dniowe turnusy (w terminach: 30 czerwca ? 11 lipca; 14 lipca ? 25 lipca; 28 lipca ? 8 sierpnia; 11 sierpnia ? 22 sierpnia) w godzinach 10.00 do 15.00, a zakończą się spektaklem teatralno-muzycznym, podczas których uczestnicy zaprezentują umiejętności, nabyte podczas zajęć Wakacyjnej Pensji.

- Oczekujemy na dzieci, które chcą spędzić wakacje twórczo, niebanalnie ? twierdzi Agnieszka Szulakowska-Bednarczyk, właścicielka Studia Aktorów Paris-Paris, instruktor teatralny, reżyser i agent aktorów,  która na Pensji poprowadzi zajęcia, między innymi, z aktorstwa czy pięknej wymowy.

Wśród wykładowców Wakacyjnej Pensji znalazły się również aktorki i wokalistki Bielskiej Piwnicy Artystycznej im. Marii Koterbskiej : Anna Zabawa i Olga Łasak oraz Weronika Bednarczyk, która poprowadzi zajęcia z dziedziny sztuk plastycznych. Natomiast dziennikarka, pisarka, tłumaczka, autorka książek dla dzieci - Jolanta Reisch-Klose - zaproponuje zarówno warsztaty literackie, jak i codzienne spotkania z literaturą dziecięcą i młodzieżową.

Zajęcia odbywać się będą w siedzibie School of Art Visage, ul: Mickiewicza 28/1 oraz w Bielskiej Piwnicy Artystycznej im. Marii Koterbskiej ? ul. 1 Maja 1 (budynek Teatru Polskiego w Bielsku-Białej).

Więcej informacji pod numerami telefonów: 698 252 879, 793 278 971, 509 480 611.

Nasz portal objął patronat medialny nad wszystkimi kulturalno-edukacyjnymi wydarzeniami sygnowanymi przez Bielską Piwnicę Artystyczną im. M. Koterbskiej. Dla naszych Czytelników mamy niespodziankę. Już wkrótce na naszych łamach ogłosimy konkurs, w którym do wygrania będzie zaproszenie na turnus dla dziecka.