Szukasz miejsca, gdzie pod koniec miesiąca, przy coraz uboższym stanie konta, możesz spotkać się ze znajomymi? Bielski Rock stoi otworem przed wszystkimi, którzy nie dysponując dodatkowym funduszem imprezowym, mają ochotę na pogawędkę przy piwie.

Jeden z najpopularniejszych bielskich barów, mieszczący się przy Rynku, cieszy się coraz większym powodzeniem wśród klientów. Z jednej strony jest to zasługa wnętrza, utrzymanego w nienachalnym rock?n?rollowym klimacie. Niewątpliwie największym atutem lokalu są jednak ceny, które ściągają do tego miejsca coraz to nowych bywalców. W barze większość alkoholi kosztuje symboliczne pięć złotych. Za tę kwotę możemy napić się zarówno piwa, wina, jak i czegoś mocniejszego. Niestety, wielbiciele drinków nie znajdą tu nowych inspiracji, a jedynie mogą poprosić obsługę o stworzenie napoju według wskazanej przez siebie receptury. Lista zawartych w karcie mieszanek jest bardzo ograniczona. W ofercie lokalu znajdują się również napoje bezalkoholowe.

Subtelna muzyka sącząca się z głośników nie przeszkadza w swobodnej wymianie zdań ze znajomymi, jednocześnie sprawiając niewątpliwą przyjemność wielbicielom gatunku. Ściany ozdobione zdjęciami najlepszych muzyków, nie tylko rockowych, ale również jazzowych, idealnie komponują się z przytulnym wnętrzem i jego klimatem. Wystrój utrzymany jest w ciemnych, ciepłych barwach, co idealnie komponuje się z nastrojem klubu.

Na końcu lokalu znajdują się duże stoły, przy których zmieścimy się ze wszystkimi znajomymi. Jeżeli preferujemy spotkania w mniejszym gronie, możemy zająć miejsce przy jednym z kameralnych stolików przed barem lub tuż przy nim. W związku z ogromną popularnością baru, weekendami nie sposób znaleźć tu miejsca. Warto więc wcześniej dokonać rezerwacji.

W Rocku obowiązuje całkowity zakaz palenia, lecz umieszczone przed lokalem stoliki niezależnie od pory roku są do dyspozycji klientów. Latem miejsce zyskuje unikatowe podcienia przy Rynku, gdzie można nie tylko przyjemnie spędzić czas na świeżym powietrzu, ale również obserwować wszystkie wydarzenia, które niejednokrotnie mają miejsce na bielskiej Starówce.

Bar z całą pewnością jest jedną z ulubionych miejscówek studentów. Młodzież akademicka stanowi znaczną część jego stałych bywalców.  Połączenie atrakcyjnej oferty cenowej z oryginalnym wystrojem i nastrojem panującym w Rocku okazały się pewną receptą na sukces.

Karolina Mazurek