Zapraszamy na zabawę karnawałowa Maskarada - przebrania obowiązkowe.

W połowie stycznia Piazza San Marco w Wenecji staje się miejscem wielkiego, dziesięciodniowego balu maskowego. W kawiarniach przesiadują eleganckie damy i kawalerowie w perukach, żywcem wyjęci z XVII-wiecznych obrazów. Jeśli Chcesz poczuć klimat takiego  karnawału, nie musisz wcale brać kilkudniowego urlopu i solidnie nadwyrężać swojego konta. Skorzystaj z zaproszenia i zarezerwuj sobie wolny wieczór 09.02.2013 r. Będzie się działo!

Poczuj klimat Włoch

Przyznać trzeba, że domowa impreza u cioci ma pewien urok, mimo że czasem wątpliwy. Trudno jednak porównać go z balem maskowym. Pokaż swoje drugie JA. W tym dniu wszyscy możemy poddać się odrobinie szaleństwa, a dla najbardziej śmiałych uczestników balu za najlepsze i najbardziej oryginalne przebranie czeka nagroda: weekend dla dwóch osób w Szczyrku. Dla pozostałych uczestników Maskarady są inne mniej lub bardziej atrakcyjne nagrody pocieszenia.

A gdy zgłodniejesz?

Na gości czekać będzie stół szwedzki pełen potraw rodem z Włoch i nie tylko. Można będzie z niego korzystać do woli! W cenie biletu wliczone są również napoje bezalkoholowe.

Bilety - 75 zł od osoby

Dla naszych Czytelników mamy do wygrania dwa podwójne zaproszenia na zabawę karnawałową.

Zasady konkursu:

1. Aby wziąć udział w konkursie, należy wysłać na adres konkursy@bielsko.biala.pl maila z imieniem, nazwiskiem i numerem telefonu.
2. W tytule maila należy wpisać: "Maskarada".
3. Wśród osób, które wyślą maila do godziny  20:00 w dniu 06.02.2013 wybierzemy zwycięzców.
4. Konkurs został także ogłoszony na profilu  www.facebook.com/bielskobialapl.