Jedenaście kranów do piwa czeka na klientów pubu Pigal Cafe, w którym od kilku dni mogą spotkać się bielszczanie. Dla naszych Czytelników mamy trzy bony do wykorzystania na barze.

Od piątku, 19 grudnia w Pigal Cafe można spróbować najlepszych piw światowych marek. Ale właściciele lokalu nie zapominają o regionalnych trunkach. - Browar regionalny to główny produkt w naszym pubie - mówi Bronisław Foltyn. Już teraz bar dysponuje jedenastoma kranami do piwa. - Posiadamy część stałej ekspozycji oraz zmiennej, która co kilka dni będzie wymieniana. Zapewniam, że w naszej ofercie znajdą się nawet najbardziej regionalne trunki.

Już teraz wiadomo, że w ofercie pubu pojawią się także piwa z czeskich browarów. Ale oprócz złotego trunku z pianką i kawy, w Pigal Cafe możemy spróbować ponad pięćdziesięciu gatunków doskonałych whisky, głównie szkockiej i irlandzkiej. - Docelowo celujemy w grupię wiekową 30+. Czujemy, że jest zapotrzebowanie na tego typu pub w Bielsku-Białej - nie ukrywa nasz rozmówca, który od podstaw tworzył bardzo popularną w mieście Rock Galerię.

Specyficzny jest również sam wystrój pubu. - Absolutnie nie jest związany z tematem barowym. Motywem przewodnim mają być podróże z tematyką afrykańsk oraz azjatycką - tłumaczy Bogusław Foltyn. Pigal Cafe czynny jest siedem dni w tygodniu, w dni powszednie w godz. 10-23. - W weekendy później zaczynamy i kończymy - dodaje.

Zasady konkursu:

Do wygrania trzy bony (każdy o wartości 50 zł) do wydania na barze w pubie Pigal Cafe.
Pytanie konkursowe: przy jakiej ulicy mieści się Pigal Cafe?

Aby wziąć udział w losowaniu bonu o wartości 50 zł należy wysłać na adres konkursy@bielsko.biala.pl wiadomość z imieniem, nazwiskiem oraz poprawną odpowiedzią na pytanie. W temacie maila należy wpisać: "Pigal Cafe". Zwyciezca konkursu zostanie wybrany i poinformowany drogą elektroniczną o sposobie odbioru nagrody. Informujemy, że zgłoszenia nie są przechowywane i nie będą wykorzystywane do jakichkolwiek celów promocyjnych czy reklamowych.

db