Galeria Spojrzenia Wybrane zaprasza na wystawę fotografii Mirosławy Kamińskiej pt.: Podwodna Fascynacja.

Podwodna Fascynacja, bo podwodna kraina to wspaniały świat, w którym możemy podziwiać bajkowe krajobrazy kolorowych raf, wypełnione setkami tęczowych, nieziemsko wyglądających ryb i zwierząt morskich. Fotografia zdaje się być najciekawszym sposobem zatrzymania czasu - daje możliwość utrwalenia emocji, które powstają pod wpływem wyjątkowej chwili, w niezwykłych miejscach. - Aparat fotograficzny jest jak pędzel Pozwala zatrzymać każdą chwilę i dzielić się wspomnieniami - podkreśla Mirosława Kamińska, podróżniczka, fotograf, nurek, żeglarz ...

W życiu codziennym jest specjalistą rehabilitacji ruchowej, licencjonowanym terapeutą MC Kenzie Instytut. Zajmuje sie terapią manualną i leczeniem dolegliwości bólowych kręgosłupa. Wolny czas poświęca na szaloną pasje organizowania podróży w różne zakątki świata, szukając dziewiczych miejsc do nurkowania. Nurkuje od 10 lat i zafascynowana podwodna krainą, pokazuje miejsca niedostępne dla  wszystkich. Przygodę z fotografią rozpoczęła  od uwieczniania niepowtarzalnych beskidzkich  krajobrazów i emocji związanych z włóczęgami po górach, a potem w wodnych przestworzach.

Serdecznie zapraszamy na spotkanie z autorką. Dla gości, oprócz miłej atmosfery i przepysznych smakołyków, przewidziana jest dodatkowa niespodzianka. Wystawę można oglądać do 9 marca 2013 r. (od poniedziałku do piątku w godz. 9:00-15:00). Wernisaż odbędzie się w piątek, 15 lutego o godz. 18:00.

Galeria Spojrzenia Wybrane
Domu Kultury w Lipniku
ul. Podgórna 29
tel. 33 81 61 780