Magnum Stek i Wino oraz attention please zapraszają na pierwszą odsłonę cyklu koncertów pod nazwą MUSIC DELICIOUS. W najbliższy czwartek zaśpiewa australijski songwriter Phillip Bracken.

Music Delicious to muzyczny cykl spotkań z debiutującymi artystami, którzy zdaniem pomysłodawców wydarzenia mają spory potencjał by podbić wiele serc. Bez kompleksów, bez zadęcia, kameralnie i ze smakiem. Wszystko w towarzystwie wyśmienitego wina i pysznego jedzenia... oto właśnie Music Delicious!

Phillip Bracken, to Australijski singer/songwriter. Jego pierwszy koncert w Europie odbył się w Opolu w roku 2012. Być może właśnie dlatego to z tym miastem związał swoje życie na dłużej. Ma za sobą pierwszą europejską trasę koncertową. Obecnie przygotowuje materiał na kolejną, autorską płytę. W otoczeniu ludzi wyróżnia się charyzmą, ciepłem oraz niespotykana wrażliwością. W jego twórczości słychać wędrownego ducha, meandrującego pomiędzy stylami takimi jak indie roots, blues, czy soul alternatywny z domieszką muzyki ambient. Eteryczny, pełen ciepła głos wydaje się być zarazem swoiście pierwotny, surowy. Rytmy odzwierciedlone w gitarze zmieniają się od spokojnych poprzez intensywne aż do hipnotycznych, często będąc mieszanką wszystkich trzech. Dzięki temu tworzy niezwykle nastrojowe utwory oraz wchodzi w interakcję z publicznością.

Jego koncerty są przeplatanką melancholijnego brzmienia z dowcipnymi opowieściami o nim samym.

Do wydarzenia dojdzie w czwartek 28 maja o godz. 19.30 w Magnum Stek i Wino przy ul. Ratuszowej 3. Wstęp bezpłatny.

db