Karnawałowy odcinek SuperWiruozów z udziałem wybitnego wirtuoza akordeonu i jego zespołu oraz solistów Satellite Orchestra w bogatym repertuarze rozrywkowym i tanecznym

„SuperWirtuozi: zaginiony gwiazdozbiór” to nowy serial teatralny Macieja Cisowskiego stworzony w odpowiedzi na potrzebę prezentowania najmłodszym widzom, najbardziej wartościowych zjawisk muzycznych. Forma serialu, czyli podzielona na odcinki bajkowa opowieść, daje nam możliwość zaprzyjaźnienia się z głównymi postaciami, a co więcej, zobaczenia w akcji „ratujących świat prawdziwych SuperWirtuozów”. Liczne zagadki i pobudzająca wyobraźnię fabuła, rozwija kreatywność, a familijny charakter tych mini spektakli, buduje prawdziwą relację - pomiędzy dzieckiem, rodzicem i muzyką. Poszczególne odcinki utrzymane są w konwencji rozrywkowej i trwają około 60 minut.

odc. 4 Karnawał SuperBohaterów Czyli o tajemniczej Piątej Porze Roku. Piąta Pora Roku - Karnawał trwa. W Wenecji przepięknie zdobione maski. Na ulicach Rio szaleństwo brazylijskiej samby. A z nami - prawdziwi SuperBohaterowie, Wielkie Gwiazdy Kina dla Dzieci!

Witajcie na balu, wspaniali Goście! W myśl motta „Tańczymy wśród gwiazd”, przeżyjemy moc kosmicznych przygód i wiele muzycznych niespodzianek; „Lot Anioła”, Parada Sceniczna, Fiesta i fruwające cukierki…, a co więcej, wielki konkurs muzyczny „Great Battle Music” oraz tańce-hulańce do dźwięków akordeonu SuperWirtuoza… Achhhh, co to będzie za bal! Przyjdźcie przebrani, zamaskowani, zakamuflowani… najlepiej z Maaskaamiiii!

Źródło: http://www.bck.bielsko.pl/aktualnosci/super-wirtuozi-odc-4

Dla naszych Czytelników mamy do wygrania jedno podwójne zaproszenie na najbliższy poranek muzyczne dla dzieci.

Zasady konkursu

1.Aby wziąć udział w konkursie, należy wysłać na adres konkursy@bielsko.biala.pl maila z imieniem, nazwiskiem i numerem telefonu.
2.W temacie maila należy wpisać: SuperWirtuozi.
3.Zaproszenie wygra osoba, która jako pierwsza wyśle do nas maila.
4.Konkurs ogłaszamy także na www.facebook.com/BielskiKalendarzImprezowy.
5.Osoba która wygra zostanie poinformowana drogą telefoniczną bądź mailową.
6.Informujemy, że zgłoszenia (dane osobowe) nie są przechowywane i nie będą wykorzystywane do jakichkolwiek celów promocyjnych, reklamowych.