Pokaz mody, metamorfozy przygotowane pod czujnym okiem jednej z najlepszych projektantek mody w Polsce - Natashy Pavluchenko, porady dotyczące pielęgnacji skóry sygnowane przez BE Ceuticals. Te wszystkie atrakcje czekają na panie w Villi Barbara w Jaworzu.

Już za kilka chwil przywitamy wiosnę. To dobry moment na to, aby przeprowadzić porządki w swojej szafie i zregenerować się przed nadejściem ciepłych, słonecznych dni. Dla wszystkich pań, które czują taką potrzebę, Marta Wawrzyczek, właścicielka Dotyku Urody Centrum Kosmetyki Estetycznej w Jaworzu, przygotowała niespodziankę. Wydarzenie z okazji Dnia Kobiet i przyjścia wiosny odbędzie się 18 marca w Villi Barbara w Jaworzu, a rozpocznie punktualnie o godzinie 13.00. Co należy zrobić, aby otrzymać zaproszenie? Wystarczy zadzwonić pod numer telefonu 668 68 70 70 i zarezerwować miejsce. Należy tylko szybko się zdecydować. Zostały ostatnie miejsca.

W programie znajdziemy m.in. spotkanie z projektantką mody Natashą Pavluchenko oraz trenerką kreowania stylu Agatą Dominik, autorką książki "Po drugiej stronie lustra". Ponadto metamorfozy, trendy w makijażu i fryzjerstwie, prezentacja kosmetyków BE Ceuticals, kolekcji mody z Bbutik, prelekcja o tym, jaki wpływ ma dieta na skórę i samopoczucie, które wygłosi Agnieszka Kotula.

db