22 marca 2017 zabierz przyjaciółkę, siostrę, mamę, teściową, synową do kina Helios w Bielsku-Białej! Tym razem na pokazie z cyklu Kino Kobiet Helios zaprezentuje film „Porady na zdrady”.

Fantastyczna, luźna atmosfera seansu ma już swoje stałe fanki! Nie ma takiej drugiej imprezy, która byłaby skupiona wyłącznie na kobietach! Z myślą o Was, Drogie Panie kino dobiera film wieczoru oraz atrakcje przed seansem filmowym.

Chcesz poznać najnowsze trendy w modzie, nowinki kosmetyczne, chcesz zadbać o swoje zdrowie? Ten seans jest dla Ciebie! Nowa restauracja w mieście, nowy salon kosmetyczny, fryzjerski – poznasz na naszym babskim seansie! Gwarantujemy, że dreszczyk pozytywnych emocji podczas fantastycznych konkursów przed seansem, umili Paniom czas. Natomiast sam film zapewni doskonałą zabawę i dużą dawkę humoru.

Atrakcja wieczoru:
Gościem Specjalnym wieczoru będzie znany i doświadczony prywatny Detektyw Marcin Popowski, autor książki „Porady na zdrady” – Poradnika, który stał się inspiracją scenariusza filmowego o tym samym tytule. Marcin Popowski niejedną zdradę małżeńską wytropił a w książce radzi, na co dyskretnie zwracać uwagę. Styl książki jest lekki, miejscami z humorem, nawet gdy mowa o najtrudniejszych i najbardziej poważnych życiowych sytuacjach.

Lista nagród jakie będzie można wygrać w konkursach ciągle rośnie: http://www.helios.pl/7,Bielsko-Biala/KinoKobiet/

Przed seansem zapraszamy do korzystania z porad i usług Partnerów kina.