„SuperWirtuozi: zaginiony gwiazdozbiór” to serial sceniczny stworzony przez dyrygenta Macieja Cisowskiego. Prezentuje najbardziej wartościowe zjawiska muzyczne w formie spektaklów włączających dzieci do wspólnej zabawy.

Finałowy odcinek SuperWirtuozów, czyli spektakl muzyczny dla dzieci z gościnnym udziałem Michała Sobierajskiego, finalisty II edycji programu The Voice of Poland, wybitnego wokalisty, pianisty i kompozytora oraz solistów Satellite Orchestra w bogatym repertuarze muzyki rozrywkowej, filmowej oraz piosenki dziecięcej.

Michał Sobierajski - wokalista, pianista, aranżer, autor tekstów i kompozytor. Finalista II edycji The Voice of Poland. Jego debiutancki album Przed snem został wydany w 2015 roku i zawiera 11 autorskich utworów. Jest studentem kompozycji i aranżacji w Instytucie Jazzu Akademii Muzycznej w Katowicach. Jest zdobywcą pierwszego miejsca na międzynarodowym konkursie pianistycznym Concours musical de France w Paryżu, indywidualnego wyróżnienia na międzynarodowym konkursie młodych zespołów jazzowych Jazz Juniors, jest również finalistą międzynarodowego konkursu kompozytorskiego muzyki filmowej Transatlantyk Instant Composition Contest. Obdarzony słuchem absolutnym i niesamowicie pozytywną energią życiową, chętnie zapraszany jest do współpracy przez takich topowych artystów jak: Justyna Steczkowska, Kayah, Afromental, LemON, Mateusz Ziółko, Krzysztof Kiljański, Margaret, czy Piotr Żaczek. Został również zaproszony przez wokalistę zespołu Simply Red, do zagrania supportu przed ich koncertem, na warszawskim Torwarze. Artysta zadebiutował na Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu z utworem ‘Dźwięk’.

Bilety w cenie: 20 zł dorośli, 10 zł dzieci.

Źródło: http://www.bck.bielsko.pl/aktualnosci/superwirtuozi-odc-8-majowy

Finałowy odcinek SuperWirtuozów z gościnnym udziałem Michała Sobierajskiego już 28 maja o godz. 11:00 w Bielskim Centrum Kultury. Dla naszych Czytelników mamy jedno podwójne zaproszenie na to wydarzenie!

Zasady konkursu

1.Aby wziąć udział w konkursie, należy wysłać na adres konkursy@bielsko.biala.pl maila z imieniem, nazwiskiem, numerem telefonu. 
2.W temacie maila należy wpisać: SuperWirtuozi.
3.O wygranej w konkursie decyduje kolejność zgłoszeń.
4.Konkurs ogłaszamy także na www.facebook.com/BielskiKalendarzImprezowy.
5.Osoba która wygra zostanie poinformowana drogą telefoniczną.
6.Informujemy, że zgłoszenia (dane osobowe) nie są przechowywane i nie będą wykorzystywane do jakichkolwiek celów promocyjnych, reklamowych.