„Dzień Taty” to fantastyczna okazja, żeby spędzić ten czas razem z dzieckiem. 24 i 25 czerwca o godzinie 12:00 zapraszamy na specjalne pokazy animacji „Przytul mnie” w kinach Helios. Seanse odbywają się ramach akcji „ZABIERZ MNIE TATO DO KINA”.

„Przytul mnie” to podnoszący na duchu serial dla dzieci, pokazujący relacje między tatą i synem. W zabawny, ale jednocześnie prawdziwy sposób portretuje wyjątkową więź między nimi. Tata Miś i Mały Miś żyją w lesie, gdzie nigdy się nie nudzą. Każdy dzień różni się od poprzedniego i przynosi nową, ekscytującą przygodę. Charyzmatyczny, a przy tym nieco niezdarny Tatuś oraz czuły i energiczny Miś rozbawią, rozśmieszą i wyciągną pomocną łapę do wielu leśnych zwierząt.

Przed seansem na małych widzów i ich opiekunów czekają fantastyczne atrakcje, konkursy z nagrodami od Kina Helios, a także małe upominki. W sobotę przed seansami Kasia nauczy Was jak z balonów wykonać pieska, biedronkę lub innego zwierzaka, a w niedzielę w holu Kina Flojamo zaprasza na wspólne budowanie w godzinach 10:00-12:00.

Wszystkie bilety na pokazy „Przytul mnie” dla małych i dużych widzów będą w promocyjnej cenie - 18 zł.

Więcej informacji na stronie internetowej http://www.helios.pl/.

Dla naszych Czytelników przygotowaliśmy jedno podwójne zaproszenie na to wydarzenie.

Zasady konkursu

1.Aby wziąć udział w konkursie, należy wysłać na adres konkursy@bielsko.biala.pl maila z imieniem, nazwiskiem, numerem telefonu oraz podzielić się z nami pomysłem na oryginalny prezent dla taty.
2.W temacie maila należy wpisać: Dzień Taty.
3.Najciekawsza odpowiedź zostanie nagrodzona.
4.Konkurs ogłaszamy także na www.facebook.com/bielskobialapl oraz www.facebook.com/BielskiKalendarzImprezowy.
5.Na zgłoszenia czekamy do 23.06. do godz. 10:00. Osoba która wygra zostanie poinformowana drogą telefoniczną.
6.Informujemy, że zgłoszenia (dane osobowe) nie są przechowywane i nie będą wykorzystywane do jakichkolwiek celów promocyjnych, reklamowych.