Z radością zapraszamy na II edycję kulinarnego „Smakujemy lato w Pszczynie” w terminie 07-09 lipca 2017r. W piątek, 7 lipca Park w Pszczynie zapełni się stoiskami, gdzie pasjonaci jedzenia będą mieli 3 dni na spróbowanie potraw z czterech stron świata. W kulinarną podróż zabierze Was czołówka polskiego streetfoodu oraz pasjonaci kuchni wegetariańskiej.

Podczas tegorocznej edycji w zielonej strefie, czyli na wegetariańskim i ekologicznym  bazarze będzie można skosztować przepyszne falafele, humusy, zupy, desery, wypieki, ale też certyfikowaną żywność, taką jak: sery, miody, dobrej jakości pieczywo i wiele innych produktów. Idea jest prosta, zajmujemy spory kawałek terenu i zapraszamy tam tylu wegetarian, wegan i mięsożerców, ilu się da u nas zmieść, aby jedli, dobrze się bawili  i kupowali u naszych wystawców.

W dużych namiotach przygotowaliśmy dla Was program warsztatów kulinarnych poświęconych kuchni wegańskiej i wegetariańskiej, tradycjom parzenia herbaty i tłoczenia naturalnego oleju. Ponadto będzie to świetna okazja dla odrobiny kreatywnego, wyluzowanego  aktywizmu. W namiocie  jogicznych spotkań warsztaty pracy z umysłem, czyli codzienna joga i nauka prostych technik medytacji, joga dla dzieci, joga Kundalini, koncerty na misach tybetańskich. W  strefie muzycznej –  Konopians, Ziggie Piggie, Krzywa Alternatywa Wszystko dla Was, abyście poczuli rytm własnego serca. Strefa Zabaw dla dzieci, plener malarski i wiele innych niespodzianek

W zawiązku z tym, że jest to festiwal kulinarny stworzyliśmy  specjalną  strefę kulinarną, w której odbędą się pokazy live cooking oraz warsztaty z dietetykami i specjalistami w zakresie żywienia. Zaprosiliśmy blogerów i  restauracje, którzy wykonają  specjalne pokazowe dania.

Dla miłośników ruchu na świeżym powietrzu – Damian Pławecki – trener UKS Plesbad zorganizuje i poprowadzi turniej   dla dzieci i dorosłych.

Zaglądajcie na wydarzenie - będziemy publikować szczegółowe informacje o wystawcach i programie w komentarzach. Zapraszajcie znajomych, rodziców, rodzeństwo, ciocie i babcie na wielką kulinarną ucztę.

https://www.facebook.com/events/1262691597181002/?acontext={"source"%3A5%2C"page_id_source"%3A1530987947

Do zobaczenia w Parku Zamkowym w Pszczynie już 7 lipca. Świetna zabawa gwarantowana!

Program imprezy znajdziesz tutaj: http://www.rozrywka.bielsko.biala.pl/11443,zapowiedzi