Specjalnie dla Was w wybrane niedziele odbędą się pokazy filmów z Bobem Budowniczym. W niedzielę, 2 lipca o godz. 10:30 zapraszamy do kina Helios na zestaw „Zwierzęta i Zoo".

Przed seansem zapraszamy na wspólne budowanie z drewnianych klocków razem z Flojamo. Na sali podłużnych balonów wspólnie wyczarujecie zwierzaki. Zadanie: Narysuj ulubione zwierzątko Boba Budowniczego, a otrzymasz dodatkową niespodziankę!

Bob Budowniczy z przyjaciółmi oraz jego maszyny są zawsze gotowi do pracy. Dla Boba nie istnieją rzeczy niemożliwe - żaden projekt nie jest za trudny! Sekretem Boba i jego pomocników jest praca zespołowa, zgodne działanie oraz pozytywne myślenie. Praca jest dla naszych bohaterów wspaniałą zabawą. Maszyny, jak gromadka dzieci, są chętne do działania, choć czasem bywają chaotyczne, niesforne, a nawet złośliwe. Plac budowy to dla nich miejsce zabaw i niezapomnianych przygód.

Razem dacie radę rozwiązać każdy problem! Zobaczcie, jak to robi Bob!

Dla naszych Czytelników przygotowaliśmy jedno podwójne zaproszenie na Poranek z Bobem Budowniczym.

Zasady konkursu

1.Aby wziąć udział w konkursie, należy wysłać na adres konkursy@bielsko.biala.pl maila z imieniem, nazwiskiem, numerem telefonu.
2.W temacie maila należy wpisać: Wakacje z Bobem.
3.O wygranej w konkursie decyduje kolejność zgłoszeń.
4.Konkurs ogłaszamy także na www.facebook.com/BielskiKalendarzImprezowy.
5.Osoba która wygra zostanie poinformowana drogą telefoniczną bądź mailową.
6.Informujemy, że zgłoszenia (dane osobowe) nie są przechowywane i nie będą wykorzystywane do jakichkolwiek celów promocyjnych, reklamowych.