"U ludzi" to najnowsza książka Marka Tomalika, będąca zbiorem reportaży, opowieści i rozmów przywiezionych z różnych stron świata. Dla naszych Czytelników przygotowaliśmy egzemplarz książki.

Marek Tomalik pisze o ludziach, którzy zostają w pamięci na całe życie. O spotkaniach, które zmieniają perspektywę. O tym, że sens można znaleźć w spojrzeniu, uścisku ręki i prostej ludzkiej rozmowie. Jego opowieści są dalekie od dydaktyzmu czy ocen. Faraonem jest handlarz z Kairu, Hobbitami - misjonarze na indonezyjskiej wyspie Flores, Aztekiem - przebywający okazjonalnie w czwartym wymiarze organizator festiwalu muzyki progresywnej na pustynnym krańcu Meksyku.

Z autorem książki „U ludzi” będzie się można spotkać w czwartek, 20 lipca o godz. 18.00 w bielskiej kawiarni Imbryk przy ul. Orkana. To najlepsza okazja do zdobycia autografu.

Dla naszych Czytelników przygotowaliśmy bezpłatny egzemplarz książki „U ludzi”.


Zasady konkursu

1.Aby wziąć udział w konkursie, należy wysłać na adres konkursy@bielsko.biala.pl maila z imieniem, nazwiskiem, numerem telefonu oraz odpowiedzią na pytanie: Gdzie chciałbyś/chciałabyś pojechać w podróż życia? Odpowiedź uzasadnij.
2.W temacie maila należy wpisać: U ludzi.
3.Najciekawsza odpowiedź zostanie nagrodzona.
4.Konkurs ogłaszamy także na www.facebook.com/bielskobialapl oraz www.facebook.com/BielskiKalendarzImprezowy.
5.Na zgłoszenia czekamy do 7.07 do godz. 7:00. Osoba która wygra zostanie poinformowania drogą telefoniczną.
6.Informujemy, że zgłoszenia (dane osobowe) nie są przechowywane i nie będą wykorzystywane do jakichkolwiek celów promocyjnych, reklamowych.

db