19 lipca zabierz przyjaciółkę, siostrę, mamę, teściową, synową do kina Helios. Tym razem na seansie z cyklu Kino Kobiet Helios zaprezentuje film „Czym chata bogata!”.

Fantastyczna, luźna atmosfera seansu ma już swoje stałe fanki! Nie ma takiej drugiej imprezy, która byłaby skupiona wyłącznie na kobietach! Chcesz poznać najnowsze trendy w modzie, nowinki kosmetyczne, chcesz zadbać o swoje zdrowie? Ten seans jest dla Ciebie! Nowa restauracja w mieście, nowy salon kosmetyczny, fryzjerski – poznasz na babskim seansie! Gwarantujemy, że dreszczyk pozytywnych emocji podczas fantastycznych konkursów przed seansem, umili Paniom czas. Natomiast sam film zapewni doskonałą zabawę i dużą dawkę humoru.

Atrakcja wieczoru:
Warsztaty Filmowe pt.: „Robimy Film” z udziałem i przy udziale Pań, które znajdują się na sali kinowej podczas wieczoru Kina Kobiet. Prowadzi Pan Adam Budkiewicz, przedstawiciel Regionalnej TV.

Dziewczyny, widzimy się w środę 19 lipca o 18:00!

Dla naszych Czytelników przygotowaliśmy jedno podwójne zaproszenie na najbliższe spotkanie z cyklu Kino Kobiet.

Zasady konkursu

1.Aby wziąć udział w konkursie, należy wysłać na adres konkursy@bielsko.biala.pl maila z imieniem, nazwiskiem, numerem telefonu oraz uzasadnieniem dlaczego zaproszenie powinno trafić właśnie do Ciebie.
2.W temacie maila należy wpisać: Kino Kobiet.
3.Najciekawsza odpowiedź zostanie nagrodzona podwójnym zaproszeniem.
4.Konkurs ogłaszamy także na www.facebook.com/bielskobialapl oraz www.facebook.com/BielskiKalendarzImprezowy.
5.Na zgłoszenia czekamy do 18.07 do godz. 14:00. Osoba która wygra zostanie poinformowana drogą telefoniczną.
6.Informujemy, że zgłoszenia (dane osobowe) nie są przechowywane i nie będą wykorzystywane do jakichkolwiek celów promocyjnych, reklamowych.