21 lipca kina Helios zapraszają na wyjątkową ucztę filmową z Christopherem Nolanem. W ciągu jednej nocy zobaczycie trzy filmy, które oprócz twórcy łączy jeszcze jedno – są po prostu znakomite!

Na początek niesamowicie realistyczny obraz II Wojny Światowej, jeden z najbardziej oczekiwanych filmów tego roku czyli premierowa DUNKIERKA. Po krótkiej przerwie filmem INTERSTELLAR, Nolan zabierze nas w kosmiczną podróż w czasie i przestrzeni. Chwilę po powrocie czekać będzie kolejna, równie niezwykła wyprawa, tym razem dookoła ziemskiego globu, w głąb intymnego i nieskończonego świata snów. Przeniesie nas tam film INCEPCJA.

Gwiazdorska obsada, cudowna muzyka, znakomite zdjęcia i efekty specjalne zapierające dech w piersiach gwarantowane mistrzowską reżyserią Christophera Nolana jeszcze długo po powrocie do domu nie pozwolą Wam zasnąć. Czy jesteście na to gotowi?

Start: 21.07.2017r. godz. 23.00 do rana.

 

Dla naszych Czytelników przygotowaliśmy jedno podwójne zaproszenie na Maraton Nolana.

Zasady konkursu

1.Aby wziąć udział w konkursie, należy wysłać na adres konkursy@bielsko.biala.pl maila z imieniem, nazwiskiem, numerem telefonu oraz odpowiedzią na pytanie: Który film Nolana podoba Ci się najbardziej? Odpowiedź krótko uzasadnij.
2.W temacie maila należy wpisać: Maraton Nolana.
3.Najciekawsza odpowiedź zostanie nagrodzona.
4.Konkurs ogłaszamy także na www.facebook.com/bielskobialapl oraz www.facebook.com/BielskiKalendarzImprezowy.
5.Na zgłoszenia czekamy do 20.07. do godz. 12:00. Osoba która wygra zostanie poinformowana telefonicznie w dniu 20.07.
6.Informujemy, że zgłoszenia (dane osobowe) nie są przechowywane i nie będą wykorzystywane do jakichkolwiek celów promocyjnych, reklamowych.