Ogólnopolska sieć kin Helios zaprasza na retransmisję porywającego spektaklu „Piotruś Pan” w ramach cyklu Helios na Scenie. Na dwóch poniedziałkowych seansach (7 sierpnia oraz 23 października, o godzinie 18:30) Widzowie zobaczą doskonale znaną z dzieciństwa historię w znakomitym spektaklu National Theatre.

Wszystkie dzieci dorastają, z wyjątkiem jednego... Gdy Piotruś Pan, przywódca Zagubionych Chłopców, traci swój cień, mądra i dzielna Wendy pomaga mu ponownie się z nim połączyć. W podziękowaniu za tę przysługę zostaje zaproszona do wspaniałej krainy - Nibylandii, gdzie wróżka Dzwoneczek, indiańska księżniczka Tygrysia Lilia i mściwy pirat Kapitan Hook już czekają i zapraszają do przeżywania barwnych przygód.

Na wszystkich Widzów czeka wir magii, muzyki i wyobraźni dla małych i dużych. Każde dziecko będzie zachwycone, w każdym dorosłym obudzi się dziecko! „Piotruś Pan” zawita na ekranach kin ogólnopolskiej sieci Helios 7 sierpnia oraz 23 października (z myślą o młodych Widzach retransmisja została wyjątkowo zaplanowana w wersji w polskim lektorem).

Odkryj nowe oblicze teatru w kinach sieci Helios w całej Polsce! Szczegółowe informacje dotyczące najnowszego cyklu Helios na Scenie oraz bilety na najbliższe seanse dostępne są pod adresem: www.helios.pl/nascenie. Zapraszamy!

Dla naszych Czytelników przygotowaliśmy jedno podwójne zaproszenie na retransmisję spektaklu „Piotruś Pan”.

Zasady konkursu

1.Aby wziąć udział w konkursie, należy wysłać na adres konkursy@bielsko.biala.pl maila z imieniem, nazwiskiem, numerem telefonu.
2.W temacie maila należy wpisać: Piotruś Pan.
3.O wygranej w konkursie decyduje kolejność zgłoszeń.
4.Konkurs ogłaszamy także na www.facebook.com/bielskobialapl oraz www.facebook.com/BielskiKalendarzImprezowy.
5.Osoba która wygra zostanie poinformowana drogą telefoniczną.
6.Informujemy, że zgłoszenia (dane osobowe) nie są przechowywane i nie będą wykorzystywane do jakichkolwiek celów promocyjnych, reklamowych.